Golf 2

Golf 2

A zad
Aj' ne seri, mene je stari sa 11 godina natjerao da naucim voziti i od tad sam konstantno za volanom bez udesa. Ti ako si majmun, ubices nekoga i sa 40 godina iskustva, a ako od starta krenes lagano znajuci gdje ti je limit, nema problema. Moj stari da nije imao povjerenja u mene u startu, mislis da bi me ucio voziti tako rano. A burazer mi rodjeni do 22 godine nije sjeo za volan, ne interesuje ga i to je to. Eto, moj vozacki staz ove godine slavi punoljetstvo bez incidenata.
A zasto da se vrijedjamo druze kad iznosim svoje misljenje samo...ok ti vozi i sa 5 godina ako zelis zasto zakoni onda i postoje uopce...
Svi mi znamo da kolko god ti budes siguran u sebe da na kraju opet udes bude nebitno da li ti bio oprezan ili ne..
Dva puta sam imao takve susrete sva sreca nista velike stete..jednom pijan vozac za volanom drugo momcic 16 godina uzeo da provoza...i kakvo ja misljenje da imam sad???

Mislim da ne razumijes sta ja hocu kazem...
Vlasnik auta je razumio a ti mene nasao vrijedjati...
Mislim nema potrebe..ali eto...
 
Član
A zad

A zasto da se vrijedjamo druze kad iznosim svoje misljenje samo...ok ti vozi i sa 5 godina ako zelis zasto zakoni onda i postoje uopce...
Svi mi znamo da kolko god ti budes siguran u sebe da na kraju opet udes bude nebitno da li ti bio oprezan ili ne..
Dva puta sam imao takve susrete sva sreca nista velike stete..jednom pijan vozac za volanom drugo momcic 16 godina uzeo da provoza...i kakvo ja misljenje da imam sad???

Mislim da ne razumijes sta ja hocu kazem...
Vlasnik auta je razumio a ti mene nasao vrijedjati...
Mislim nema potrebe..ali eto...
Nisam te uvrijedio, ali pretjerujes i bio sam samo malo ostriji na rijecima. Ovaj izraz koristim konstantno, ti si se mozda nasao uvrijedjen, ali dobro, nista licno, eto od mene, izvini.
Ja sam pobornik da bilo ko, ko prvi put sjedne za volan, da to ne bude u auto-skoli, vec da neko ko ima mozga i iskustva uvede takvog u svijet voznje. Ja imam srecu da mi je otac instruktor i da me je on natjerao da sjednem za volan sa 11 godina, ili koliko sam vec imao. Prvo sto sam naucio je da je brzina kobna kad ne znas, onda na sta moras obratiti paznju i poslije par dana sam samostalno uzimao auto i vozio se kud hocu. NIKAD, ali NIKAD nisam napravio udes, prekrsaj i slicno. NIKAD, ali NIKAD ni jednu kaznu nisam platio. NIKAD, ali NIKAD nisam ni pocastio policajce da me puste zbog prekrsaja bilo kakvog. Sledeca stvar, moj prvi auto je bio 110KS+, ostalo malo jace, 200KS+. Nikad nisam napravio udes ni sa tim i samim tim podrzavam momka ako je normalan, da nastavi, ako nije, zna se gdje mu je kraj. Sve je stvar odgoja i mozga sa kojim raspolazes, ako ga imas uopste.
 
Zasto onda i polagati vozacki kad svi znamo voziti...ha ya....bezvrijedni papir...
Ocigledno ne zelis da razumijes sta kazem...
Sry na off topic ali jednostavno me nerviraju takvi stavovi tipa ako znas voziti ti i vozi...
Nema to veze sto pises nikad nikad sad ja tebi rekao...ja nisam svojom krivicom nikad takodje napravio udes al su me takvi bez vozacke i pijani za volanom zapucali se u mene i meni stetu pravili..
Nije mi zao ako on spuca u banderu pijan il slicno zao mi je onoga u koga udari ko je ni kriv ni duzan...
 
Zasto onda i polagati vozacki kad svi znamo voziti...ha ya....bezvrijedni papir...
Ocigledno ne zelis da razumijes sta kazem...
Sry na off topic ali jednostavno me nerviraju takvi stavovi tipa ako znas voziti ti i vozi...
Nema to veze sto pises nikad nikad sad ja tebi rekao...ja nisam svojom krivicom nikad takodje napravio udes al su me takvi bez vozacke i pijani za volanom zapucali se u mene i meni stetu pravili..
Nije mi zao ako on spuca u banderu pijan il slicno zao mi je onoga u koga udari ko je ni kriv ni duzan...
Jel mpozete se tamo u privatnim porukama raspravljat ako moze... ja mislim da ne treba svako da vozi bez vozacke, cak i sa njom ja ne pijem nikad. Ne divljam nikad i pazim i za ostale i za sbe tako da misim da cu nastaviti voziti @vaki dan do vozacke.
 
Danas su pukle cijevi od zadnjih kocnica i kocioni cilindar nije htjeo bacat zrak na desnoo osle one gumice u njemu pa je to sve odma popravljeno i danas se zavrsili oko table i ocistio citav auto i sve je u fullu :)
 
Top