Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ili obrisati sve postove , osim onih konstruktivnih i objektivnih ili obrisati komplet temu, pa da se uozbiljimo svi, a ovaj ako ce pisati 'ama bas men briga', 'to je moj stil', 'meni se svidja (pa makar bilo govno)' i sl. ne treba ni da predstavlja auto...valjda je normalno da mi predlazemo i diskutujemo o tome kako auto uciniti ljepsim... a ne ovako se ne zna ko koga jebe...vise nisam siguran jel zajebava ovaj nas il' mi njega sto nije dobro, da ovaj klinac nas zajebava :cool:
 
AnDel je napisao(la):
ili obrisati sve postove , osim onih konstruktivnih i objektivnih ili obrisati komplet temu, pa da se uozbiljimo svi, a ovaj ako ce pisati 'ama bas men briga', 'to je moj stil', 'meni se svidja (pa makar bilo go*no)' i sl. ne treba ni da predstavlja auto...valjda je normalno da mi predlazemo i diskutujemo o tome kako auto uciniti ljepsim... a ne ovako se ne zna ko koga je*e...vise nisam siguran jel zajebava ovaj nas il' mi njega sto nije dobro, da ovaj klinac nas zajebava :cool:

:lol::lol::lol::lol:

Jesi navro koo, os da ispravis krivu Drinu pa et:lol::lol:
Pusti co'jeka nek cunira auto, ovo je ti je bosnijan ikstrim stajl:cool::cool:

Stajling boj, samo narijed:cool: Zanemari ove hejtere:lol::lol:
 
Član
tolike silne eure dao za dvd i za felge i sta sve nece doci jos iz inostranstva bolje prodaj to sve sa golfom i nabaci jos koju marku pa uzmi sebi duju koja je sredjena makar minimalno i da je 51 il 59 kw i naravno nista ne farbaj bolje ti je uzmi kanticu vode i razredjivac i cisti gdje ima prljavstine,pusti se farbanja..:icon_smile:
 
soffa je napisao(la):
tolike silne eure dao za dvd i za felge i sta sve nece doci jos iz inostranstva bolje prodaj to sve sa golfom i nabaci jos koju marku pa uzmi sebi duju koja je sredjena makar minimalno i da je 51 il 59 kw i naravno nista ne farbaj bolje ti je uzmi kanticu vode i razredjivac i cisti gdje ima prljavstine,pusti se farbanja..:icon_smile:

Svak ima svoje misljenje ! :)

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ili obrisati sve postove , osim onih konstruktivnih i objektivnih ili obrisati komplet temu, pa da se uozbiljimo svi, a ovaj ako ce pisati 'ama bas men briga', 'to je moj stil', 'meni se svidja (pa makar bilo go*no)' i sl. ne treba ni da predstavlja auto...valjda je normalno da mi predlazemo i diskutujemo o tome kako auto uciniti ljepsim... a ne ovako se ne zna ko koga je*e...vise nisam siguran jel zajebava ovaj nas il' mi njega sto nije dobro, da ovaj klinac nas zajebava :cool:

:lol::lol::lol::lol:

Jesi navro koo, os da ispravis krivu Drinu pa et:lol::lol:
Pusti co'jeka nek cunira auto, ovo je ti je bosnijan ikstrim stajl:cool::cool:

Stajling boj, samo narijed:cool: Zanemari ove hejtere:lol::lol:
Ma mene nije briga ,komenitrajte sta ocete ,svako ima svoje misljenej ! :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
Nema sta kad kupim golfa dat ces mi savjete kako da ovo napravim sve.

Al' bukvalno. Stvarno ne znam kako ovi ostali mogu toliko da seru čovjeku po temi, Golf je SAVRŠEN!:cool:

Pusti ove zle jezike, daj nam još detaljnih slika, ako imaš i kako si radio.
Enterijer je odličan, vidi se da je uloženo truda i da je rađeno sa ukusom.
 
bmwscaner je napisao(la):
Jer fora je biti drugaciji pa taman da i nevalja ;)
Valjda ! :D


OggyBoy je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
Nema sta kad kupim golfa dat ces mi savjete kako da ovo napravim sve.
NIje problem ! :)
Al' bukvalno. Stvarno ne znam kako ovi ostali mogu toliko da seru čovjeku po temi, Golf je SAVRŠEN!:cool:

Pusti ove zle jezike, daj nam još detaljnih slika, ako imaš i kako si radio.
Enterijer je odličan, vidi se da je uloženo truda i da je rađeno sa ukusom.

AMA Nezanimaju me ,imam slike na compu kad je radeen neke,pa ako hoces mogu postaviti :)

bmwscaner je napisao(la):
Nema sta kad kupim golfa dat ces mi savjete kako da ovo napravim sve.
Nije problem ! :)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ili obrisati sve postove , osim onih konstruktivnih i objektivnih ili obrisati komplet temu, pa da se uozbiljimo svi, a ovaj ako ce pisati 'ama bas men briga', 'to je moj stil', 'meni se svidja (pa makar bilo go*no)' i sl. ne treba ni da predstavlja auto...valjda je normalno da mi predlazemo i diskutujemo o tome kako auto uciniti ljepsim... a ne ovako se ne zna ko koga je*e...vise nisam siguran jel zajebava ovaj nas il' mi njega sto nije dobro, da ovaj klinac nas zajebava :cool:

:lol::lol::lol::lol:

Jesi navro koo, os da ispravis krivu Drinu pa et:lol::lol:
Pusti co'jeka nek cunira auto, ovo je ti je bosnijan ikstrim stajl:cool::cool:

Stajling boj, samo narijed:cool: Zanemari ove hejtere:lol::lol:

Ma ja tako nekako..Nek se istice kao sto scanner kaze opa makar bilo i naopako :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top