golf 2

golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne cini se kao los golf, samo motor mu je nula poena, bar po mom iskustvu
bas me zanima kako ide na plin
 
Član
ArminM je napisao(la):
ne cini se kao los golf, samo motor mu je nula poena, bar po mom iskustvu
bas me zanima kako ide na plin

bolje ide na plin nego na benzin a jso su 16-ke na njemu tako da sam ja zadovoljan sto se tice motora nije gti ali sve u svemu nije los
 
Član
bojan80 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ne cini se kao los golf, samo motor mu je nula poena, bar po mom iskustvu
bas me zanima kako ide na plin

bolje ide na plin nego na benzin a jso su 16-ke na njemu tako da sam ja zadovoljan sto se tice motora nije gti ali sve u svemu nije los

bas me zanimalo to,nisam imao prilike da vozim 1.3 sa plinom pa me zanimalo fkt
drago mi je ako si zadovoljan, ipak presao si sa GTI-a na ovu klebu, ako si zadovoljan onda super:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
bojan80 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ne cini se kao los golf, samo motor mu je nula poena, bar po mom iskustvu
bas me zanima kako ide na plin

bolje ide na plin nego na benzin a jso su 16-ke na njemu tako da sam ja zadovoljan sto se tice motora nije gti ali sve u svemu nije los

bas me zanimalo to,nisam imao prilike da vozim 1.3 sa plinom pa me zanimalo fkt
drago mi je ako si zadovoljan, ipak presao si sa GTI-a na ovu klebu, ako si zadovoljan onda super:cool::cool:

posle babaroge jeste malo teze njega voziti ali navikavam se
 
Član
cudo i ne bilo jbt, ali ne sumnjam ja u tebe i tvoj izbor, baci nam i koju sliku unutrasnjosti:cool:
 
Član
Dobar ti golf :cool: cuvaj mi ga ko zna mozda jednog dana da ga opet kupim od tebe... U medjvremenu ga malo doteraj.

A sto se tice idenja na plin ili na benzim, taj golf ide nenormalno ne mozes da verujes dok ne probas ima tu svasta radjeno na tom malom motoricu da bi bolje isao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top