Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Ma iskreno da vam kažem morao sam nešto sa zlatnim felgama a to su ovi farovi a i to to sve ide na bijelu boju eto radi čega sam ja na druge bgm ne gledam....pozzz
 
Član
Evo jedna iz dosade na suncu boja felgi......:)
03800449895687739591.jpg

85331826862798133630.jpg
 
Član
To je neki dan stari izlazio iz garaže i zagrebe i rekao je uzeti nove napreijd sam mijenjao radi toga tih parnica.....biće i to...pozzz
 
Član
Jedna da se ne zaboravi golf...Čekam tapacirunge da dođu pa biće slika enterijera i to je to radiće s ena sitnicama pokušaću zamjeniti sve oštećene dijelove plastike ako nađem naravno....Evo jedna sa sizleta sa žutim farovima...pooozzz
20495316309250746652.jpg
 
Legend
Amare, nekako mi je previse saren golf sa ovim zutim farovima i zlatnim felgama, ne znam nikako ne mogu da ga "dozivim"..
Moj prijedlog je da jedna od opcija bude definitivno bijeli farovi (ovi zuti mi se ne svijdaju nikako) , da idu zuti zmigavci u karambolku i one tvoje celicne felge, znaci da bude bas bas fabrika :) Ova zastita oko brave i ovo iza steke mi isto malo ide na kic, ne znam sta da ti kazem vala..

Sto se tih plastika tice, ne moras ih mjenjat, malo smirgl papirom sredi i teksturnim sprejom ponovo odradi plastiku koja je ostecena, dok ne nadjes drugi ocuvaj rub sto je rijetkost..
Isto tako vidim ovdje na braniku naprijed sa desne strane da isto ima neko ostecenje to isto probaj da rijesis sa ovim teksturnim, ako se deformisao branik mozes ga vratit industrijskim fenom kako hoces..

cuvaj ga, cist je ko suza
 
Meni su isto ove vragolije oko kvaka viška, ali cjelokupna slika je super. Možda da isto probaš ovu varijantu s farovima što ti je nOKe predložio, čisto možda bude samo još ljepši, ali i dalje imaš super duju, i čuvaj dobro i nemoj da zapinješ toliko :p
 
Član
Hheheh ljudovi upravu ste za kvake spasile me par puta ispo lim je očajan šta su lopovi od vrata uradili al fala bogu ostade kod mene radi toga....zato ih ne diram....Žute farove sam odradio iz fazona malo i skida se, a felge sam otpočetka htio ovu nijansu smeđo zlatne da bude unikat bar kod nas.....Plastike idu na sređivanje..naravno...Hvala na podršci i iskrenim savjetima...pozzz
 
Član
isto mislim što i oni, samo što bi ja boju felgu lb9a najljepša bijela... i mislim da bi to bilo odlično jer sam imao tu kombinaciju na bivšoj dvici sa ovim felgama i bojom auta
 
Član
Strašan golf, više puta sam pregledo slike,,,,,
Sviđa mi se sve, felge su top, boja odlično paše uz farbu auta,,,
Eh sad ovo sa žutim farovima mislim da bi isto lijepo bilo, ali nekako mi se ne uklapa sa bojom felgi,,,,
Najlakše je davat savjete kad drugi rade auta :D al hajd,, ja bi npr skino zadnji brisač,,,
Nazad je sve ostalo nekako uklopljeno, odlično!
Čak mi se sviđa i crni znak naprijed, više nego obrijana maska paše..
Svaka čast za ovako kulturno sređenu dvojku!!!
 
Top