Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Eh druze idem ovih dana traziti crijeva i da skontam gdje da ga postavim motor je 1.9 turbo pa me nagovorise da ce biti bolje sa ic -om pa cemo da vidimo jel se isplati petljati sa timmm...pozzz

pa ja koliko sam gledao po forumima sa bosch pumpom 1.9 ustelanom,turbinom 1.9 na 1.2bar, ic.om 1.6td ide na nekih 100tinjak ps.bez problema..pa sad pitanje..koliko su to price,a koliko istina..sigurno da je zivlji
 
Član
Vidjecemo kad crijeva iskombinujem i ubacim da vidim kako ide kazem vam ako ne valja skidam mada sam cuo da je bolje za rad auta manje dimi tisi rad a malo i je i zivlji.....kazem kad nabacim....pozz
 
Član
Doka ja tražim crijeva i ideje kako i šta idu dvije slike prije skidanja ljetne opreme....eheheh...pozzzz
20141025_154920.jpg
20141025_160610_Richtone_HDR_2.jpg
 
Član
Vjerovatno sutra idem da kopčam ic pa budu slike toga ako iskemijamo nešto vidjećemo aBd šta će biti biće slike uglavnom...pozzzz
 
Član
Nisam još uvijek skopčao ic ne mogu da se dogovorim sa majstorom nikako, ali zato sam oprao i očistio motorni prostor još samo ic da stavim aBd ubrzo...evo dvije slike...pozzzz
20141112_162603.jpg
20141112_162925.jpg
 
Član
Sta ce ti majstor sve to sam mozes pokopcati ako nemas odg. cijevi napravis sablon od vodeni imas gotova koljena od 45 i 90 stepeni i sam izvedes poslije odes u auspuh servis da ti pomotaju po njima msl tako sam ja odradio.. ;)
 
Član
Sta ce ti majstor sve to sam mozes pokopcati ako nemas odg. cijevi napravis sablon od vodeni imas gotova koljena od 45 i 90 stepeni i sam izvedes poslije odes u auspuh servis da ti pomotaju po njima msl tako sam ja odradio.. ;)
Ma ovaj momak je to radio skoro svima pa i meni nek izmota odemo na otpad da nešto sikombinujemo....ha ya...pozzz
 
Top