Golf 2 problem sa gasom

Golf 2 problem sa gasom

Član
Imam problem sa gasom, desava mi se to kada dam vise od pola gasa motor pocinje odma da skace u obrtaje kao da je u leru a nece da povuce posle toga pustim gas stisnem na pola gasa i vuce normalno, znaci odma ako stisnem vise od pola gasa javlje se problem. Auto je golf 2 1.6 turbo dizel
I da zaboravio sam reci da trzne kad dodam gas ako ima to ikakve veze.
 
Član
Moguće da je prenašpanovana sajla, ako je štelujuća.
Jbg nisam expert ali tako mi zvuči, kako sam skontao daš gas, ode u obrtaje ali ne ide? Skoro kao kad držiš kvačilo?
 
Član
Za kvalitet niko ne odgovara u Bosni, ali to je dvojka i cijena je fina. Znam jednog sto je na cetvorci mijenjao pa je 250 KM bila ja mislim sto takode nije puno. I moj dajdza je na dvojci uradio za 150 KM prije 3-4 god i otisla je dvojka od njega bez problema.
 
Uzmi malo kvalitetniji set .. na tome se puno ne stedi jer nije to mali posao skidati sve i rastavljati .. ako ga mislis vozati dugo, ugradi kvalitetniji set ako si u mogucnosti i neces imati problema ;)
 
Član
Sjecam se da je na mom Golfu bila neka bezimena kineska lamela od 100 KM koja je riknula poslije 2 godine i nekih 10.000 km.
Poslije je stavljena skuplja LUK lamela (130 KM ako se dobro sjecam) i evo vec 3 godine nema problema.
 
Top