Golf 2 maglenke sa koridora??

Golf 2 maglenke sa koridora??

Član
Pozz .. Ima li ko iskustva sa ovim maglenkama za Golf 2 duboki branik sto se kupe na Arizoni?? Koja im je mana..Jel ko kupovao i ako se pokajao zbog čega..Hvala
 
Član
Drug ne uzimaj al ni slucajno,bacit ces pare.Ja sam uzeo i bile su oko 35 km,radile su dan mozda ili dva i kuciste se istopilo jer je jako losa plastika i pod temperaturom sijalice se istopi.Ganjaj helline maglenke ako mozes a te ne uzimaj ni slucajno ja sam se zajebo tako da nemoj i ti :) to ti je moj savjet
 
Član
Mozes ih uzeti , ali da ubacis SMD LED sijalice a ne halogenke , mada i ove SMD mozda sprze kuciste ali sumnjam posto one imaju manju temperaturu..
 
Član
A ima i ta opcija,al nece imati apsolutno nikakve funkcije vec eto samo ce malo svjetliti ,moaj preporuka ti je hella ili ako vec ides na kineske kao to Skrabo kaze stavis LED sijalice i to je to
 
Član
Hvala vam...znao sam da ljudi bjeze od njih samo nisam znao zbog cega..tope se znači..
Nebi to sa SMD ni pokusavao jer nije mi cilj da samo svijetli bezze nego bas ono da imam pouzdane maglenke koje ce sluzit svrsi...
Kod nas u Lukavcu magle strasne..ne vidis prst pred okom :sorry: ... Trazio sam original Helline ili ih nema ili ako ima hoce ljudi silnu lovu hehhe
 
Član
nece ako moze druze socivo od trice ubacis ako se mogu rastavljat kao fabricke heline magleenke moze onda nesto
 
Top