Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

sad bi moja zarucnica rekla pa eto vidis da imaju roze felge,,,ja nju i dan danas ubjedjujem da ne mogu roze,,nemoj da ova slika procuri dalje sa foruma,najebat cu,,eto mi posla odma:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Onako kada čovjek čuje:"golf 2 sa rozim felgama", očekuje smiješan prizor, no stvarno ludo izgleda.

Legere su odlične felge, imao sam 14-ske. Felga sa gumom sa puga je teška skoro 15 kg.. Eto razlike;)
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Ode baba u pimp-ere ... :)

A superleggera je cisti sex ...

Ja sam se namjerio na Aleggeritu ... novi model, jos laksa ... samo jos da prodam ove Barracude.
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

ArminM je napisao(la):
sad bi moja zarucnica rekla pa eto vidis da imaju roze felge,,,ja nju i dan danas ubjedjujem da ne mogu roze,,nemoj da ova slika procuri dalje sa foruma,najebat cu,,eto mi posla odma:lol::lol::lol::lol::lol:
:lol::lol::lol: da vidiš tek srećnog izraza moje žene kad je vidjela Pink feluge :lol:
ZELA GTI je napisao(la):
Onako kada čovjek čuje:"golf 2 sa rozim felgama", očekuje smiješan prizor, no stvarno ludo izgleda.

Legere su odlične felge, imao sam 14-ske. Felga sa gumom sa puga je teška skoro 15 kg.. Eto razlike;)
;)
mtopic je napisao(la):
Ode baba u pimp-ere ... :)

A superleggera je cisti sex ...

Ja sam se namjerio na Aleggeritu ... novi model, jos laksa ... samo jos da prodam ove Barracude.

evo sad gledam 17" x 7" - 6.35kgs :icon_eek:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Dottore je napisao(la):
evo sad gledam 17" x 7" - 6.35kgs :icon_eek:

Da, daaaa ;)

Neki dan bio kod Pavicica i on ih namontirao na svog GSi-a za brdo ... ne mozes vjerovati koliko je lagana, sve skupa sa gumom :icon_eek:, a predobro i izgleda!
 
Top