Golf 2 gti,problem s motorom

Golf 2 gti,problem s motorom

Član
Radi se o Golfu 2 gti 8ventila s elektronskim ubrizgavanjem(dakle ne K glava) i to prvi ,stariji model koliko sam upoznat jer ima i elektronac novijeg godista s odredjenim razlikama.Nedavno sam primjetio da mu drasticno raste nivo ulja a vode nimalo ne trosi.Otidjoh kod mehanicara koji mi je promjenio ulje i filter i ocjenio da je uzrok nekvalitetno gorivo i da Petrolovu benzinsku na kojoj sam tankao zamjenim Ininom na kojoj je gorivo kvalitetnije.To sam i uradio medjutim ponovno ista stvar.Opet me je uputio na stelanje smjese jer mi je smjesa bila prebogata sa previse goriva sto sam vec znao.Nakon sto mi je podesio smjesu motor je mirnije radio i manje trosio i nije se vise gasio na praznom hodu sto mi je prije bio problem,ponovno sam izmjenio ulje medjutim problem se opet vratio i nivo ulja je narastao.Mjerio je i kompresiju koja je odlicna.I sto sad?Dakle,nivo ulja raste,vodu ne trosi,vjerovatno gorivo ide u karter,kompresija odlicna,smjesa dobro podesena,motor mirno radi na leru na nekih oko 800 okretaja, nikad ne radi kao pod saugom.Zbunjen sam,ako neko ima ideju sto bi moglo biti,hvala unaprijed.
 
Član
Kako ti se diže nivo ulja? Primjetiš na šipci ili? Normalno je da razina toplijeg ulja varira.

Šipka na benzincu smrdi na benzin:lol::lol::lol:pa šta?Meni cijelo auto smrdi na benzin
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kako ti se diže nivo ulja? Primjetiš na šipci ili? Normalno je da razina toplijeg ulja varira.

Šipka na benzincu smrdi na benzin:lol::lol::lol:pa šta?Meni cijelo auto smrdi na benzin
Primjetim na sipci i uvjek pogledam kad je motor potpuno hladan npr ujutro_Ovo nije normalno,za par dana i voznji samo ovdje u lokalu i sa vrlo malo predjenih km ulje naraste za pola razmaka max-min na sipci.To je pola litre goriva u ulju.
 
Član
Jesi siguran da je raspon na šipci 1 l?

Nakon par dana ponovo mjeriš ulje na hladan motor?

Pregledaj da li se motor gasi kada skineš poklopac od ulja. Mora se brzo ugasiti. Ne smije bacati ulje jer nije ventilaš. Također ne smije mnogo puhati. Ne smije bacati ulje na šipci, niti dimiti, ne smije dimiti na iber laufu.

Ako nemaš ovih simptoma, sve je okej;)

Nije problem višak ulja nego manjak:D

Šala
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Jesi siguran da je raspon na šipci 1 l?

Nakon par dana ponovo mjeriš ulje na hladan motor?

Pregledaj da li se motor gasi kada skineš poklopac od ulja. Mora se brzo ugasiti. Ne smije bacati ulje jer nije ventilaš. Također ne smije mnogo puhati. Ne smije bacati ulje na šipci, niti dimiti, ne smije dimiti na iber laufu.

Ako nemaš ovih simptoma, sve je okej;)

Nije problem višak ulja nego manjak:D

Šala
Cuo sam da je otprilike taj raspon oko 1l sto nije vazno jer je sigurno dosta i nevozim ovaj auto od jucer problem se nedavno pojavio a dosad se uvjek ulje smanjivalo jer ga je malo i trosio.Uvjek gledam ulje na istim uvjetima,znaci ujutro kad je motor hladan u garazi na ravnom naravno.Pises je li se gasi motor kad skinem poklopac od ulja,jeli mislis na čep?Sto se tice bacanja ulja na sipci jeli pod tim mislis na otvoru za sipku kad je sipka izvucena?Uglavnom, povoljno proizvodim motorno ulje,zainteresirani nek se jave na pm :)
 
Član
otišla ti membrana na benzinskoj pumpi to ti je sigurno otiđi majistoru neka ti to uradi nema sta drugo biti zato ti mješa benzin sa uljem riješi to mogao bi imati većih problema a to je sitnica
 
Član
dinamozg je napisao(la):
otišla ti membrana na benzinskoj pumpi to ti je sigurno otiđi majistoru neka ti to uradi nema sta drugo biti zato ti mješa benzin sa uljem riješi to mogao bi imati većih problema a to je sitnica
Ali nevidim logiku.Koliko sam upoznat ovi motori nemaju benzinsku pumpu negdje u bloku motora.Mislim da je pumpa elektricna van motora.
 
Član
Imaš dvije pumpe, jednu na zadnjem dijelu i jednu u motornom prostoru.

Motor bi se trebao ugasiti kada skineš poklopac od ulja. Ne bi smio bacati ulje tu a ni na otvoru gdje izvadiš šipku od ulja.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Imaš dvije pumpe, jednu na zadnjem dijelu i jednu u motornom prostoru.

Motor bi se trebao ugasiti kada skineš poklopac od ulja. Ne bi smio bacati ulje tu a ni na otvoru gdje izvadiš šipku od ulja.
Ok zela sutra cu to provjeriti sve pa se javim,sto ti mislis,bili uzrok mogla biti ta pumpa u motornom prostoru?
 
Član
moras imati te membrane one ti puknu i desi ti se to nije puno novca poravka i sigurno je to samo odi pravom majstoru da ti to riješi
 
Top