Golf 2 gti 16v, kr 102kw, 1991. god

Golf 2 gti 16v, kr 102kw, 1991. god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar golf samo nemoj zatvarati tablicu i stavljati je na branik :icon_confused:
Meni je to pravo bezveze :icon_biggrin:
Ali uradi ako se tebi svidja ;)


:slike:
 
Član
dobar je....samo se ni meni nebi svidjelo da zatvoris tablicu na gepeku,jedino je suzi to dosta raje sad radi i mocno izgleda.


Ipak Sretno U Daljim Radovima


:cool:
______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
aldintdi je napisao(la):
dobar je....samo se ni meni nebi svidjelo da zatvoris tablicu na gepeku,jedino je suzi to dosta raje sad radi i mocno izgleda.


Ipak Sretno U Daljim Radovima


:cool:
______________
Seat Ibiza 1.9 TDI

NE NE necu zatvarati cjelu,ni slučajno,tako što ti kažeš da je suzim taj badlook mi se svidja,samo treba da nadjem pravog limara da mi to odradi kako treba.
 
Član
Golf2gti16v je napisao(la):
aldintdi je napisao(la):
dobar je....samo se ni meni nebi svidjelo da zatvoris tablicu na gepeku,jedino je suzi to dosta raje sad radi i mocno izgleda.


Ipak Sretno U Daljim Radovima


:cool:
______________
Seat Ibiza 1.9 TDI

NE NE necu zatvarati cjelu,ni slučajno,tako što ti kažeš da je suzim taj badlook mi se svidja,samo treba da nadjem pravog limara da mi to odradi kako treba.

To je vec ekstra druze ;)..samo naprijed i daj tih novih slika :cool:
 
evo par sličica sa mob,malo su mutne ali jbg,dok se ne snadjem za dobar digitalac,ovo je još na crvenim oprugama,gewinde nisam stavio,za koji dan ću to odraditi
feluge za sada ove,kupio nove kumho sve 4gume,195-50R15
slika001k.jpg

gepek odradjen,tablica zalijepita.
slika006x.jpg

remus namontirao,povadio od grane sve do njega,samo jedam mali ostavio,tutnji sad bas kako i treba :)
slika007l.jpg

obrva je kupljena,na farbanju je,uskoro i nju postavljam,ali zato xsenon tuče
slika010v.jpg

našao kod kuće rolnu neke termo alu folije,samoljepljiva,pa reko dobro bi došla sa druge strane haube
27032011010h.jpg

slika004l.jpg
 
predobro sredjujes golf bas je mjera i kultura, gledaj da zadrzis ovakava izgled auta ;)

kumho ecsta :icon_biggrin: predobre
 

187

Član
to da ti potpari motor :p

hehehe...

dobar golf, imao sam i ja bijelog kad vidim ovog posjeca me na mog samo moj imo 4 vrata caca ga je*o..
sretno sa daljim radovima ;)
 
zAaKy je napisao(la):
Fino fino
zadnja tablica mi se posebno sviđaa, fino napreduješ
hvala,još bolje bi izgledalo da sam i brisač skinuo i zakitovo,ali moram ga ostaviti pošto auto vozim svaki dan i potrban mi je :123:


GolFanatiCars je napisao(la):
predobro sredjujes golf bas je mjera i kultura, gledaj da zadrzis ovakava izgled auta ;)

kumho ecsta :icon_biggrin: predobre
još par sitnica,štopke su naručene,kristalni zmigavci bočni i u branicima,obrva,i kad bi se našle u skorije vrijeme neke fele moćne,8,5jota :cool:
i onda prelazima na unutrašnjost
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top