Golf 2 GTi 16V Edition One-----> Komentari

Golf 2 GTi 16V Edition One-----> Komentari

Član
ima vise slika u ovome topicu, pa ako se nesmije prebacivati link sa drugih foruma, moze moderator brisati

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=13962&hl=
 
Član
.nOKe je napisao(la):
kakva bolest :S
ima li dalje od ovog ? :O
cuvaj ga brate i nek je sa srecom
respect !

moze se bolje od ovoga, samo sa ovim golfom nisam smio previse kemijati, tako da je u unutrasnjosti sve u originalu, motor je slozen da lipo ide, a da izgleda originalno,...

ovaj je skoro gotov, jos koja sitnica sto cu samo ja primjetiti i to je to.
zato sam kupio nedavno jos jednog golfa 2 Gti G60, i sa njim mislim kemijati sa motorom (16VG60), kozna unutrasnjost, hapichi, siber na kipu,....

hvala svima na lipim zeljama,i nadam se da cu cim prije predstaviti i ostale aute ( bar corrada :) )
 
Administrator
Ooo Marko nisam ni znao da je ovo tvoj Golf :) Gledam slike sa meeta u St i bas mi se svidio :) Odličan je :) Svaka čast:cool::cool:

Hajde ja cu ti prebaciti slike ovdje u projekat ako želiš i detaljan opis radova kako tamo stoji?
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Ooo Marko nisam ni znao da je ovo tvoj Golf :) Gledam slike sa meeta u St i bas mi se svidio :) Odličan je :) Svaka čast:cool::cool:

Hajde ja cu ti prebaciti slike ovdje u projekat ako želiš i detaljan opis radova kako tamo stoji?

ako imas volju mozes :)
a mos odmah i corrada, i tricu i keca gti-a :)
hvala ti puno ;)
 
O ovom autu se nema sta govoriti jer sve sto se moze reci je vec ucinjeno marko sve pohvale i sto reci osim svaka cast za volju trud i vweliku ljubav prema VW ;)
 
Član
Kolega sve pohvale, tvoji auti su za primjer nadam se da će ti i taj 16vg60 projekt zaživit...jeli ima gdje ovaj rally front viška:lol:
 
Član
bolc je napisao(la):
Kolega sve pohvale, tvoji auti su za primjer nadam se da će ti i taj 16vg60 projekt zaživit...jeli ima gdje ovaj rally front viška:lol:

hvala stari.
i ja se nadam da cu ga uspiti zavrsiti... to sam uzeo za igrat se "pod stare dane" pa valjda cu zavrsiti ga...
vecina stvari je kuci, samo trebam puuuno vremena, i zivaca :)
a imam rallye frontova, ali ih nebi nazvao viskovima :p
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: premocno auto :cool:

Jel planiras na ovom malo osvjeziti unutrasnjost il ostaje ovakva ?!
 
Top