Golf 2 GTD 1.6

Golf 2 GTD 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja parkiram svog punoljetnika:) Garu naravno radi se o golfu 2 GTD 1.6 51 KW rodjen davne 1988 godine. Sta sam na njemu radijo pa kod mene je nekih 10 godina vozali su ga rahmetli otac i brat pa doslo vrijeme i na mene:). Stavijo siroke karanbolke , pragove , obrvu , kristalne stopke,centralnu sa daljinskim zakljucavanjem, zatamnio zadnja 3 stakla 30% i jos neki sitnica bice toga jos samo para i zdravlja:) Sad imam u planu malo mehaniku sredit prefarbat karanbolke.
 
Član
hvala svima:) Sta ja znam meni se pragovi svidjaju posto puno odignut ruzno izgleda bez njih.A u planu imam stavit Angel Eyes sa maskom bez znaka i kristalne zmigavce kad bule lovine:) a sad cu kad se vratim sa terena za koji dan malo mehaniku sredjivat mjenjac mjenjat ,kocijone cilindre, kineticke i tako malo ga ponovit karanbolke nastimat ofarbat pa onda aBd para zdravlja i Angel Eyes i maskui migavce. pozz svima hvala
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
sve fino,samo pragove skidaj obavezno...ne stoje mu nikako...

potpis ...

Nadji GTI ili g60 komplet pragove i obrve i onda stavi :D

sad sam bas gledo po netu pragove od GTI i g60 neuporedivo su bolji neg moji zasad nek stoje ovi dok se sta bolje ne nabavi:) u svakom slucaju hvala na savjetima. pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top