Golf 2 curi voda u kabini

Golf 2 curi voda u kabini

Član
znaci vozim golf 2 1.6 benzinac 88. god.
kad auto radi izbacuje vodu(kapljice) kroz neki cep kod suvozacevog sjedala
i paru gdje se grije sofersajba znaci zamagli mi citavu sofersajbu
kad sam skinuo cep kod suvozaca izbila je voda i vratio sam ga ali opet je malo kapljala i voda u motoru mi se nenormalno prazni potrosio sam 3.5 l vode za 1.30 h voznje
pls odg ako znate zbog cega i sta da radim (nesnalazim se bas oko auta) :icon_question:
 
da ne mislis da je taj mali hladnjak brdo para NOV zamjenski je 20-30KM kako gdje i ruke da se to zamjeni i piči dalje ;)
 
Član
taman sam mislio pitati koliko kosta ;)
naso sam de curi ali neznam kako zaustavit
slikam pa stavim
i da odem do najblizeg mehanicara sigurno sa sobom trebam 5 l vode
sad sam skinuo plastike ispod pretinca suvozaca desno ima kao neki motor tu ne curi voda jest vlazan ali ne curi voda, ali lijevo iza sredisnje konzole gdje je grijac nogu ima neka plstika niz koju curi voda (kaplje)
hvala na odgovorima :cool:
 
Talky101 je napisao(la):
taman sam mislio pitati koliko kosta ;)
naso sam de curi ali neznam kako zaustavit
slikam pa stavim
i da odem do najblizeg mehanicara sigurno sa sobom trebam 5 l vode
sad sam skinuo plastike ispod pretinca suvozaca desno ima kao neki motor tu ne curi voda jest vlazan ali ne curi voda, ali lijevo iza sredisnje konzole gdje je grijac nogu ima neka plstika niz koju curi voda (kaplje)
hvala na odgovorima :cool:
kod nas 15km nov 1 godina garancija
 
Član
zenicafreak je napisao(la):
Talky101 je napisao(la):
taman sam mislio pitati koliko kosta ;)
naso sam de curi ali neznam kako zaustavit
slikam pa stavim
i da odem do najblizeg mehanicara sigurno sa sobom trebam 5 l vode
sad sam skinuo plastike ispod pretinca suvozaca desno ima kao neki motor tu ne curi voda jest vlazan ali ne curi voda, ali lijevo iza sredisnje konzole gdje je grijac nogu ima neka plstika niz koju curi voda (kaplje)
hvala na odgovorima :cool:
kod nas 15km nov 1 godina garancija

a jbg malo si mi daleko al ako budem mjenjo vjerovatno ću u ASD Mostar
 
Član
VW Diego je napisao(la):
ma zamijeni ga sam ako ikoliko talenta za sarafanje imas, sat, dva posla i gotovo! ;)

ja trenutno sto pisem imam 16g. i drugi sam razred automehanicara tak da znam nesto al samnom je buraz koji je zavrsio skolu on i vozi auto ne ja . tak da snalazimo se :cool: :lol:
 
Član
Talky101 je napisao(la):
taman sam mislio pitati koliko kosta ;)
naso sam de curi ali neznam kako zaustavit
slikam pa stavim
i da odem do najblizeg mehanicara sigurno sa sobom trebam 5 l vode
sad sam skinuo plastike ispod pretinca suvozaca desno ima kao neki motor tu ne curi voda jest vlazan ali ne curi voda, ali lijevo iza sredisnje konzole gdje je grijac nogu ima neka plstika niz koju curi voda (kaplje)
hvala na odgovorima :cool:

Taj motor ti je motor od ventilacije. Skini pretinac ispod suvozača i sve ispod table što možeš počupati da dođeš do njega (hladnjaka), klapne one dole i ostalo. Hladnjak ima 2 crijeva koja prolaze kroz požarni zid do haube i moraš ih odvrnuti, vidjećeš ih koji su kad otvoriš haubu. Vrlo je jednostavno, ali treba vremena i živaca, ja to više ne bih volio nikad raditi, ne isplati se.
 
Član
a nezz ni ja sad :icon_rolleyes:
ma vjerovatno cu ga vozit kod mehanicara pa nek ga on zamjeni i svi sretni :cool:
 
Član
Ja ispod 100KM više ni ćaći rođenom ne bih zamjenio mali hladnjak u Gnojfu 2.
Sva sreća pa ćaća nikad neće voziti Gnojfa.:D
 
Član
mozda i golf ima nekih mana
ali opet Gnojf je Gnojf !! :lol:

:icon_exclaim: cito sa da one dvije crijevi sto idu iz predjela motora u kabinu
kad bi ih spojio da nebi curilo al ne bi imao grijanje ako je tako to je odlicno privremeno rjesenje
 
Legend
Talky101 je napisao(la):
mozda i golf ima nekih mana
ali opet Gnojf je Gnojf !! :lol:

:icon_exclaim: cito sa da one dvije crijevi sto idu iz predjela motora u kabinu
kad bi ih spojio da nebi curilo al ne bi imao grijanje ako je tako to je odlicno privremeno rjesenje

mozes to uraditi ali onda nema grijanja :icon_smile:
 
Top