Golf 2 1.8 gt mali update (mali update:):):))

Golf 2 1.8 gt mali update (mali update:):):))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 2 1.8 gt

Hvala svima na komentarima !!!!!
Zaboravih rec jos da je zamjenjeno ulje,filter ulja,filter goriva i pregledan prednji i zadnji trap komplet sve je ok znaci nikakvih problema.
Eh sad ovako znaci "strucnjaci" koji su vozali ovaj autic su toliki seljaci da je to nevidjeno:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
Prije jedno mjesec dana ode meni prekidac za svjetla ajd ok otslo otiso i ja kupim drugi i nakon 4 dana ode i on ajd ja kupim i treci i nakon 6 ili 7 dana ode i on sad kontam sta je i odem kod elektricara i lik stvarno sve pregleda ovo ono i "strucnjaci" koji su vozili su spojili ventilator od hladjenja motora znaci kad upalim duga svjetla upali se i ventilator odmah!!!! ja poludio kad sam vidio lik rastavi ono oko prekidaca i one zice sve izgorile i dzek onaj sto se prekidac ukljucuje u njeg isto tako sav se istopio i ajd zamjeni on meni to vamo tamo pregleda sve kad dodjosmo do svjetala "GIGANTI GLUPI" su stavili posto je kod mene maska sa 4 fara znaci u male farove gdje su duga svjetla oni su stavili sijalice od golfa 3 i to nisu ni slicna na pola se klimaju nisu isti oni utori gdje se svjetla postavljau ma sve drukcije totalno i povrh svega toga zalijepili svjetla izolir trakom i nabili one plastice gume na farove ma nema to se sve klima onaj majstor gleda u mene sjebo se lik kaze ko je ovo pravio treba mu ruke polomit hahahah i ajd kupim sijalice nove dole odmah napravim sve to zamjenim i pregleda jos svu struju zice nekave osigurace itd uglavnom sad sve fercera kako treba sto se tice struje :cool::cool::cool:

eh ev jos da postavim koju sliku sto sam postavio volan i papucice:) prebacene iz keca naravno :):):)
ev slika jedna prije sa starim volanom

ev sa novim:):):)

eh evo i papucica :):):)
 
RE: Golf 2 1.8 gt

eh evo mali update:):):):) skinut znak njegov standardni i postavljen GTI :):):):):):):) postavljeno veceras i slikano mobitelom pa se slabije vidi
evo prije

evo postavljen

jest da ne ide ko gti al meni se svidja :):):)):)
 
Član
RE: Golf 2 1.8 gt mali update (stavljen znak GTI)

predlazem da ovo crveno na volanu i na papucicama ofarbas u crno ili nadjes nesto takvo,ovo crveno mu bas nikako ne stoji

a za prijasnje vozace auta,fakat no comment,felge su odradili drama
 
Član
RE: Golf 2 1.8 gt mali update (stavljen znak GTI)

Imam ti ja karburator ako zatreba rezervni :cool:
 
RE: Golf 2 1.8 gt mali update (stavljen znak GTI)

lov2xlr8@ ok to se slazem sa tobom ovo crveno nikao ne stojji al prebacio iz keca pa stavio samo onako dok ne dodje nesto bolje vidjecemo :):):)

eh ev prije par dana otisao kod majstora izbacio sve lonce osim zadnjeg znaci samo cijev sirine 5 cm ide do zadnjeg lonca i on je fabricki sad za sad dok bude logistike pa ce ici origigi od gti-ja :cool::cool:slike samo od starog zadnjeg lonca i srednjeg;);) a od kako je postavljeno sve nemam slike ako gdje budem na kanalu pa cu uslikati da se vidi :):):)
ev malog srenjeg kojeg sad nema :):):)

a evo i zadnjeg koji je izvaren sad :):):)

da i jos da kazem da sam prezadovoljan sa uradjenim fkt nisam ocekivao da ce biti ovako i to sa fabrickim loncem sve u svemu ja prezadovoljan
 
RE: Golf 2 1.8 gt mali update (uradjen auspuh)

eh evo i danas se malo radilo;);) postavljeni zvucnici,kastofon,i promjenjena sijalica na pokazivacima gdje je grijanje, u satu stavljena nova sijalica jaca :):):):) posto je stara bila pregorila i stavljen i prikopcan novi upaljac:):):):):):) nemam slike od svega al sutra cu poslikati pa cu postavit a evo slika nekih sto sam uslikao dok sam radio
posto su rupe na tabli vec bile izrezane neki "STRUCNI LIKOVI" su to radili pa meni nije ostalo nista drugo nego da ove zvucnike postavim na tablu onako kako moze al uspio sam sve to dobro ukombinovati :):):):)
e evo slike kakvi su zvucnici nisu nesto al samo nek se cuje :):):):):):):):)

e evo i postavljen al slikato od pozadi

sutra cu slikati kako izgleda kako je postavljeno jer imaju mrezice origigi od pioneer zvucnika tako da su prekrile ruznu supljinu i sad izgleda sasvim ok kad se gleda odozgo
Sliku od kastofona nemam uslikacu sutra pa postvati al ugl nista posebno neka boss marka nigdje veze al onako sminkerskki izgleda :):):):):)
E evo i slika od onog gdje se hladjenje i grijanje stima pa je i tu crkal sijalica bial pa sam mijenjao


e evo i 3 slike kao sto se vidi na slici morao sam sve ove zabice plasticne da polomim da bi ovo rastavio i zamjenio sijalcu ugl sve sam to lagano polomio rastvio stavio sijalicu i sastavio i sad radi ok
 
Schumi je napisao(la):
Imam ti ja karburator ako zatreba rezervni :cool:

heh druze treba meni...hehehe.ajd nema veze nasao sam ja neki..
a ida kazem za golfa nesto dobar je stari i kod mene je 18.gt isto samo 86 god al mene malo zeza ovaj karburator al rijesit cu to .:cool:
 
eh evo mene nakon dugo vremena malo mi dosadno pa reko da napisem nesto novo na golfu je uradjena bruka stvari na njemu pa a malo popunimo garagu:)
ovako idemo iznutra
ubacena gti origigi sjedista koja nisu bas u tip top stanju al polako ne zuri mi se sredice se
ubacen LG mp3 casio :)
onda ubacen momo volan origigi :)
slika unutrasnjosi nemam al poslikacu pa posadit ovdje :):):):)

onda ubacena gljiva malo sminke ovo ono :):):):)


i evo postavljena


onda su felge bile ovakve

pa ofarbene u crnu boju

evo kako je izgledao

i kako sad izgleda


pa poslije toga uradjeno jos par stvari:):):):)
ovako idemo redom:)
po karambolkama izvucene cize po uzoru na gti-ja:) i po masci naprijed al posto me kreten sastavio naprijed vise neam ciza sad je maska obicna naprijed ceka da se izvuku ponovo :cool::cool:
zatim izvadjena 2 lonca i stavljena cijev fi 50 do zadnjeg lonca koji ceka na ugradjivanje u pitanju je origigi gti-jev zadnji lonac sa dvije "rore"
onda citav kocioni sistem izmijenjan naprijed samoventilirajuci diskovi postavljeni i nove disk plocice nazad novi dobosi i pakne prednja crijeva od kocnica nova stavljena i ulje novo nasuto tako da su sad kocnice beton;);)
zatim zadnja bocna stakla zatamnjena blago negdje oko 15 ili 20 % i zadnja sajba
zatim sad me cekaju 4 plinaska amortizera sa ljubicastim oprugama i naprijed i nazad za koji dan bi Abd trebo da idem da postavljam ako sve bude ok
eto to bi bilo to ima jos toga sto je uradjeno al ne mogu da nadjem slike sto sam poslika kad poslikam pa cu postavit obecavam ima jos toga sto je radjeno al ne mogu da se sjetim svega :):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top