GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

Član
Zao mi auta..

Na slikama se ne vidi vas,pobjego je u desnom boku,prag se napirio,krov prezabio i tocak natuko muldu prednju dole pod nogama suvozaca..

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
 
A daj da l me zajebavas? Steta velika :( tacno ti se brate s ovim autom nije dalo od pocetka sredis motor ode nesto sredis drugo menjas motor i sad kad si sve sredio ovo se desi.
 
Član
Na zalost nije zezancija :(
Jutros idem radit prolazim pokraj tog njesta i najezim se,sta vise rec..
Da to sam malo i ja razmisljo,i bas zbog toga ga necu slagat dalje

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
 
Član
Poz ekipa,evo 3 dana nakon sto sam razbio golfa jedna dobra dusa se ponudila da uzme moj auto pod racun za njegov ii odlucio sam uzet auto..

Golfa sam pregledo detaljnije malo i tek kad se sve sleglo u gla i vidio sta sam napravio,prednja desna mulda se za 2cm pomakla nazad prema fire wallu i pala dole,tocak je naguro lim ispod suvozacevih nogu,puko je na punktovima,prezabio se na pola u krovu i pragu i izbacio u boku,sta je tu je,zao mi je auta jako i teska srca takov polupan sam ga odvezao novom vlasniku,i da,drugi dan nakon sto sam razbio dosli su papiri od atesta,proso sam :)

87764f533d17ec78a97fdb93342a4e53.jpg


15422f3dcba0a8055b2fa94102ddb42a.jpg


Golf ode :'(

Stiglo nesta novo :D
9d57bb70c9fecf5e8a19f5d3c0f9bdb8.jpg


cf11ae8132e6b1d8a00ecb6f29b74098.jpg


Jetta USA
Klima tempomat,podizaci,centralno,el.retrovizori,siber,podesavanje stupa volana po visini... :D

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk


Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
 
Član
Ako dosad niste skuzili da mi svasta iskopamo onda ne znam
Salim se ,bila kod prijatelja on se vozio...
Motor je 1.8

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
 
Član
Nejde dizel,nediram na njoj osim felgi i volana ;)

Hvala frende :D

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
 
Član
Aaaa vidi jette maa ovoo je zanimljivije puno od golfa...samo felgice sa falcom da ubodes i to je too...hjojj hocu i ja ovakvu jettu.
 
Top