GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

Eto jos jedan razlog za klimu da postavis.....
Svkako nije orginal motor za sasiju golfa 2, samim tim i klima onda moze, kad je vec sve tu na okupu....
Samo uredno upakirat, kad upekne ljeti 40+ bolje da hladi klima i iz golfa 3 u golfu 2 nego nikakva :D
evo i susjed veli + za klimu :D
 
Član
Sve to stoji,ali ako zelim klimu od golfa 3 mora ic i tunel ventilacije od golfa 3 a ako ide tunel mora ic i instrument tabla os golfa 3 sto ne zelim u svom autu
 
Bolja solucija ti je da of passata b3 ili 4 nabavis climatronic i ventilaciju i to stavis a sve ostalo od trice a tabla ostane tvoja od dvojke
Poslao sam ti temu u pp.
 
Poslednja izmena:
Član
Danas izvaden TDI,pola motorne instalacije sam moro posjec da bi ju odspojio tako da sam sad u potrazi za drugom orginal motornom instalacijom..
Klima je isto tako u losem stanju..

a4a56b4cd56893a5fb354f1e120ba98b.jpg


f0bfcd1fe0bb825e86eb63a8bd2365a0.jpg
 
Član
E sad kad je to na zemlji sve fino zamjeni sredi i polahko sa ubacivanjem nek bude 7 dana al nek bude kako treba moj savjet...pozzzz
 
Član
Auuu to neka majstorcina teska :) da se to srediti nadji termo buzira lemilicu u sake. Navuci buzir zatim dobro zalemi buzir na spoj i grijes fenom za kosu dok se ne skupi kako treba. Jest malo posla ali rjesen uspjesno problem.
 
Član
Ne zelim to radit jer je vec spajana struja,ne zelim risrkirat..
U potrazi sam za orginal sturujom motora od tdia ili bosch pumpom od iveca turbo dailya
 
Član
Sve to stoji,ali ako zelim klimu od golfa 3 mora ic i tunel ventilacije od golfa 3 a ako ide tunel mora ic i instrument tabla os golfa 3 sto ne zelim u svom autu
Ko to kaze? Unutrasnju jedinicu nadjes od dvice, sve ostalo se moze kombinovati sa ostalih VW.
I da nadjes dvicinu klimu, napatit ces se dok je napasujes na svoj motor. Ali dobro...
 
Član
Ma sve jedno,ne patim od tih neki stvari..
Naso sam na jednom mjestu od golfa 3 komplet klima preko 2500kn,od dvojke jos vise
 
Član
Pozdrav svima,od zadnji puta kad sam piso desilo se dosta toga pa ajmo redom..
Motor stavljen,pali,vozi ali ne ide,stavljena pumpa u iveco kombija auto i dalje ne ide ali cekica gore od 1.6 tako da po tom pitanju ne znam sta cu napravit..

I krenio sam sa pripremama za proljece,uzeo sam celicne sirene ali ovaj puta 15 cola,prednji duboki branik..
Ovih dana dolaze kozni tapacirunzi,el.podizaci,recaro sicevi sa el. podesavanjem,gewinde,g60 kocnice,maska 4 fara i zadnji branik

Evo felgica :)
9bf5490a2eceb910298419abec34180c.jpg
 
Top