Golf 19E

Golf 19E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sljedeće na redu je definitivno spuštanje,ali dok srednjoškolac skupi keš za opruge sportske...hehe...

Zatim ja i BVlack_Devil ćemo to svojeručno zatamniti,i remusić dolazi na kraju...

Maska bez znaka svakako,ima se tu dosta raditi,ali čekaju se neke pare pa onda možda bude sve odjednom a možda postepeno.;)

stefan je napisao(la):
bice nesta od njega, dobri su ti planovi, a jesi li razmisljao da ubacis neki drugi motor;)

Motor će u njega GTI-ev,18 16v;)

Ali tek na zimu,jer se prvo eksterijer ovaj treba srediti.:D:cool:

BTW:Motor stoji u garaži.:icon_biggrin:

black_devil je napisao(la):
meni se nece nikad svidati dok ga ne zakucaaa:D:D

Ajde šuti danas pričaš da je raketa.:D:icon_biggrin:
 
Član
samo tako nastavi dosada mi se sviđaju tvoje ideje...ali samo da znas nije ljepota u mnoštvu detalja nego upažljivom odabiru detalja...:cool::cool:
 
Član
Dzenad je napisao(la):
Mene zanima odkud micro remen (kajs) na golfu 19E 1.3?

Šta će mu filati akumučator ako ne alternator preko mikro remena(kod nas se remen na alternatoru zove mokro remen)...

kadija_1.6td je napisao(la):
najs najs komsija sretno dalje haj mozda i mi na usk-a budemo imali materijala za vw skup :123::123:


AKo BBog da biće,hehe...nebil mi to i doživili...

dalle je napisao(la):
samo tako nastavi dosada mi se sviđaju tvoje ideje...ali samo da znas nije ljepota u mnoštvu detalja nego upažljivom odabiru detalja...:cool::cool:

Ma polako ću,neću ništa pretjeravati,sve svojim tokom neka ide,nešto jednostavno a da je drugačije od prvobitnog stanja auta...samo polako...

elab je napisao(la):
Fin Golfac, samo ga nemoj unakaziti, sretno u daljim radovima!!


Neću ga unakaziti,siguran sam da neću...

Jer ću se ovdje na forumu malo posavjetovati kako i šta.;)
 
Član
To kod tebe se zove klinasti remen. Pogresno si naucio ;) Micro remen radi isti posao, samo malo drukcije izgleda :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top