Golf 1 turbo gt35

Golf 1 turbo gt35

Član
donamero je napisao(la):
vidimo se valjda u osijeku pa ce mo pricati uzivo..valja

Nisam toliki ljubitelj SR-a da bi klapio toliku kilometrazu samo radi SR-a tako da se nazalost necemo vidjeti u Osijeku...
Mozda u Mostaru ili negdje u BiH ako mi ne bude mrsko da dodjem... ;)
 
Član
nema nista lose sta ti je esso rekao!
trnovit je put da bi se odradio dobar i kvalitetan motor,sa minimalnom mogucnosti kvara!
zelim ti svu srecu,ali te nepodrzajem da radis greske.
forum je da se pita onoga tko zna,jer tu smo da si pomognemo..;);)

esso_sa je napisao(la):
donamero je napisao(la):
vidimo se valjda u osijeku pa ce mo pricati uzivo..valja

Nisam toliki ljubitelj SR-a da bi klapio toliku kilometrazu samo radi SR-a tako da se nazalost necemo vidjeti u Osijeku...
Mozda u Mostaru ili negdje u BiH ako mi ne bude mrsko da dodjem... ;)

ajd esso nezezaj a,pivo a,rakija????
 
Početnik
legendo svaka cast na projektu, odavno nisam vidio da neko po PS-u nesto slaze...svaka cast jos jednom i sretno da se sloze sve kockice i da radi kako treba...
 
Početnik
donamero je napisao(la):
stoji sve sto si reko....to 500 konja je neka zelja....i sa 400 za keca koji ima mozda nekih 800kg je i to previse...mene ne interesuje da vozim 9 ili 10 sekundi...ja sam i sa 12 happy kao prvo..i uvjek je tako da se lomi i puca dok ne nastelas...u greskama se uci....za druga Repa znam sve ....to sto je on napravio je svakako vrh i tu ti neznam koje pore ne pomazu ako neznas sta radis ..

ovo je hobi i cef a ne poso za mene

i hvala jos jednom na komentaru....vidimo se valjda u osijeku pa ce mo pricati uzivo..valja

prjatelju ja cu ti preporuciti Bosch 044 pumpu za gorivo gura 300l/h i idealna je tu tvoju snagu koju planiras..moze gurati i vise od 500ks,samo cjena joj je od oko 500km pa navise..ali bar znas sta imas...

drugo za tu tvoju snagu ti je najpotrebniji kvalitetan LSD,i jako dobri slikovi,ako ces koristiti ove na slici msm da ces i 13sec tesko voziti..

sto se tice ovjesa,trebas maximalno otvrdnuti i sto vise podici zadnji kraj,otidji neka ti neko savije novu oprugu koja ce biti duza i jaca,tvrdja od sadasnje..nebi bilo zgoreg da odes i zad. amortizerima povecati tvrdocu..isto tako sto vise opteretiti prednji kraj,i sprijeciti njegovo podizanje..i tada se mozes nadati boljem rezultatu
;)
 
Član
Lija je napisao(la):
donamero je napisao(la):
stoji sve sto si reko....to 500 konja je neka zelja....i sa 400 za keca koji ima mozda nekih 800kg je i to previse...mene ne interesuje da vozim 9 ili 10 sekundi...ja sam i sa 12 happy kao prvo..i uvjek je tako da se lomi i puca dok ne nastelas...u greskama se uci....za druga Repa znam sve ....to sto je on napravio je svakako vrh i tu ti neznam koje pore ne pomazu ako neznas sta radis ..

ovo je hobi i cef a ne poso za mene

i hvala jos jednom na komentaru....vidimo se valjda u osijeku pa ce mo pricati uzivo..valja

prjatelju ja cu ti preporuciti Bosch 044 pumpu za gorivo gura 300l/h i idealna je tu tvoju snagu koju planiras..moze gurati i vise od 500ks,samo cjena joj je od oko 500km pa navise..ali bar znas sta imas...

drugo za tu tvoju snagu ti je najpotrebniji kvalitetan LSD,i jako dobri slikovi,ako ces koristiti ove na slici msm da ces i 13sec tesko voziti..

sto se tice ovjesa,trebas maximalno otvrdnuti i sto vise podici zadnji kraj,otidji neka ti neko savije novu oprugu koja ce biti duza i jaca,tvrdja od sadasnje..nebi bilo zgoreg da odes i zad. amortizerima povecati tvrdocu..isto tako sto vise opteretiti prednji kraj,i sprijeciti njegovo podizanje..i tada se mozes nadati boljem rezultatu
;)

evo sad sam gledao....pumpa je 8bar 330l/h

sto se tice lsd vidjecemo za sad nek stoji ovako pa kao draufne onda ce mo mjenjati.jebat ga.......sto se tice Auta.....naprijed je nizak mozda 5 cm od zemlje..posto je auto pozadi prazan(nema ni rezervoara) odignut je za 10cm iznad gume i tvrd ko kamen..vec sam ga startovo nekoliko puta da sam orginal lamelu koja je bila unutra sprzio za dan..najvaznije da auto lijepi i nedize se...sto se tice slikova mislim da su ovi dobri..novi su i narucio sam ih iz engleske...vidjecemo sve kad bude gorilo....

razmisljo sam cak da stavim 8 dizni od rs4 audija koje imam negdje na strani ali vidjecemo...samo lagano
 
Član
dosli neki novi djelovi

dizne Siemens Deka 900cc na 3bara
Sinter lamela i korpa do 600ks
MegaSquirt 2....motormanagment..gotov mapiran


http://img233.imageshack.us/img233/1637/23042011188.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/9973/23042011189.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/20/23042011190.jpg
 
Član
Drug svaka cast,sto ti rece cejf je cejf.
E sad kad vec guras taj cejf do granica izdrzljivosti i hvala Bogu mozes uloziti u auto odvoji para i napakuj to sve na 4-motion sta da ti jos kazem,kad radis do jaja nek budu nojeva jaja ;);););););)
sretno drug:123::123::123::123::lol:
 
Top