Golf 1 se i dalje prozivodi - raj za nase seljake

Golf 1 se i dalje prozivodi - raj za nase seljake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trebali bi oni ponovo proizvodit u vogošći Golf 2 Dizel....prodavao bi se sigurno u BiH i regionu, a i u EU... :)
 
Član
Tuzni je napisao(la):
Stvarno ne provociram, ali ne mogu shvatiti šta u današnje vrijeme ljudi cijene toliko Golfove 1 i 2?

pa cijene nihovu pouzdanost i cijene dijelova koje kupujes na kiosku kad ides po novine i cigare.;)
e sad? da si ti covjek sa zenom i dvoje djece sa prosjecnom placom. sta bi ti kupio? evo primjer: frend ima swifta 91g 1.3 gs prednji diskovi i plocice 120 eura novi a mene za keca 50 eura. znaci za cijenu pr. kocnica za swifta ja na golfu kufim jos ulje i filtere sve.
 
nije fino vrjedat ovim postom za seljake.ja bi sad uzeo novog keca da ga ovdje ima izglavio bi nekako pare.mogao sam uzeti trojku golfa hondu neku i razliciti auta.al dok nisam ni bio polozio sa 15,16 god sam zavolio keca.u to me je bit sto volim to auto fan sam tog auta,i nebi zalio za novog.
 
AUTOR OVE TEME JE NAZIVOM SAME TEME POKAZAO KOLIKA JE ON SALJACINA
fol nikoga ne vrijedja a ustvari vrijedja dosta raje a seljacina ni ne zna sta je golf 1 niti ga je posjedovao ikada
 
Član
Sta fali kecevima auta su se pokazal pravo izdrzljiva,ko sto to danasnja auta nece moc da postignu........netreba vredat ljude koji voze keceve jer mnogi sigurno nebi volili da se voze u njima da imaju vise love-prema tome................
 
Početnik
hm... nisam ljubiteljica golfa, kako onog prvog, tako ovog zadnjeg... nazalost, golf 1 i 2 se veze za karakternu osobine primitivaca, koji su u narodu poznati pod slengom kao "seljaci", ali to niposto ne znaci da su sa sela, jer ljudi sa sela su vrijedni, radisni i posteni, za razliku od mnogih gradskih "seljaka"... no, to nije tema, nego ja samo da malo diskutiram na ovo ko koga vrijedja...

steta sto je takva asocijacija napravljena, ali zaista je u jednom momentu cijela bosna bila preplavljena krsevima, polukrsevima i ponekim lijepim golfom, pa su jos pride divljali po cestama i slicno... jbg, kao sto neko rece, jeftin za odrzavati, imati i voljeti...

neka ga proizvode, sta fali... pa neka ga i malo moderniziraju, nije to lose... svi postajemo sve veci konformisti, treba nam udobnije sjediste, prijemciviji volan, dugmici na dohvat ruke, klimica i svasta nesto... neka, ba...
 
Član
ima dosta ljudi koji bi voljeli da i dan danas mogu kupiti novog golfa 1 ili 2,jer ta auta nemaju puno elektronike manje se kvare i jeftiniji su za održavanje,možda upravo zato ima tolko golfova
 
Član
jaha je napisao(la):
Sta fali kecevima auta su se pokazal pravo izdrzljiva,ko sto to danasnja auta nece moc da postignu........netreba vredat ljude koji voze keceve jer mnogi sigurno nebi volili da se voze u njima da imaju vise love-prema tome................

ko vozi dobrog keca,ovim dobrog mislim na auto koje je sredjeno da izdrzi jos 10-15 godina,a ne na one truhlovine koje hodaju,ne bi ga nikad zamijenio,budi siguran,jer je na njega ulozio toliko da je mogao kupit golfa 3,a kec je klasika,znaci,za voznju keca ne trebaju neke velike pare,nego ljubav prema njima...a sto se tice ovog gore boldiranog,za cijenu dobrog keca mozes kupit forda koji je 5 godina mladji,al raspitaj se bi li neko mijenjao...ne bi sigurno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top