Golf 1 Cabrio by Ares_78

Golf 1 Cabrio by Ares_78

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kec je pravo dobar, po mome mišljenju
jedino mu široke karambolke fale a ostalo
je :cool:
i daj nam koju sliku enterijera ,vidim da su
neka fina sjedišta
 
Član
Ej društvo...

Nije me bilo nekoliko dana na stranici i vidim da vas se mnogo javilo pa ću redom da odgovaram. Za početak hvala vam mnogo na podršci.
Iskreno nekada prije ovog auta sam imao golfa dvojku lijepo urađenog i bila je uska karambolka na njemu a autic je bio lutka (u prilogu slike nakon burazove trke u uskim ulicama grada tuzle). Nisam zaljubljenik duboke karambolke valjda zato što ko god radi auto stavlčja duboku karambolku pragove i tako počinje. Ovo je ono što je izvorno došlo na njemu i odlučio sam da ostane u izvornom izdanju ali ipak da bude lijep. Nadam se da ću uspjeti u tome. Neko me pitao za felge neznam koja je šifra boje mogu pitati a radovi na felgama mene su koštli 160 KM. Sve zavisi u kakvom su stanju felge. Slika enterijera nemam za sada ali kad ga sklopim bit će :) Uglavnom unutrašnjost je crna koža i tabla od dvojke osvijetljena u crvenoj boji. Evo jos slika radova...
 
extra autic,radovi fino napreduju :cool:
koje su ovo felge,jesu neke serijske,koja marka...prvi put ih vidim,prelijepe su :icon_smile:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
extra autic,radovi fino napreduju :cool:
koje su ovo felge,jesu neke serijske,koja marka...prvi put ih vidim,prelijepe su :icon_smile:

Pise MOMO:D

kec je preljep i vidi se da imas ukusa. sretno u nastavku ;)
 
Član
Pozdrav drugari.

Evo mene opet ;)
Neko me pitao da li ga radim kod Age. Ne radim ga tamo, na farbanju je u Inter Autu.
Neko me pitao za felge. Felge su MOMO i nisu serijske.I ja sam se odlucio da ih uradim jer su pravo rijetke a dobro mu stoje. Bilo je nekih kombinacija u igri da se uzmu druge ali nisu stojale kao ove pa sam odustao.
Svakako hvala vam na podrsci i sugestijama. Lijepo je cuti misljenja jer radovi su u toku i svaka ideja je dobro dosla.
 
Član
Eh drugari vidim niko nista ne komentarise :) doduse nije bilo sta za komentarisati ;) Ali sada kada je auto ofarbano interesuje me vase misljenje :) Evo nekoliko fotki radova u zadnjih par dana :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top