golf 1 alu felge koje promjer je najbolje staviti

golf 1 alu felge koje promjer je najbolje staviti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako ocu da kupim polovne alu felge s gumama za golfa keca ali sad ne znam koju velicinu da uzmem 14,15, da ne bude malo ili veliko
unaprijed hvala:icon_smile:
 
Član
nije ti velika ni 14 ni 15"
stvar ukusa...
ako hoces mozes kupiti od mene ...posaljem ti felge na adresu... ;)
 
Član
14ka na kakvom j*enom profilu gume ce da izgleda bolesno... Jos ak je kakva falcara kao kod ljuboje, onda ces sexat mame po ulici :D
 
drug, 15-sasvim solidna guma za kečigu. Ja sam imao 16-ku ali samo par dana, jer je to bas previse i auto ne lezi dobro. Tako da je moja preporuka 15"
 
4 felge 15'', kod mene bile nekad davno na Mk3, valjda mu mogu, imaju i neke gume ali mi leže u garaži ima nekoliko godina, trebalo bi ih sredit malo, pjeskarenje i farbanje i to...

Gume bi morao stavljati, ove ti na njima ne bi preporučio...

Nisu nikakve '-krake', to jest felge su ono mreža, fazoni... Uslikaću ih danas, pa eto ako si zainteresovan

110 KM i nosi.

U Brezi sam ja, ako ti nije daleko...

BTW, nešto slično ovima http://www.bhtuning.com/koliko-vrijede-ove-felge-t-35727.html
 
Član
ove mi se ne svidjaju,ako imas neke prtokrake s gumama,ili bilo ko nek samo javi ;)

Ako ima neko iz Mostara,Trebinja,Nevesinja,Bilece,Foce itd. da prodaje alu felge 15 4x100 s gumama nek se javi
 
Član
Kolega nemoj mislit da ti pametujem, al ja bi rađe stavio onakav tip fela nego petokrake, danas na svakom drugom autu mozes vidjeti petokrake i slicno, furaj nesto starije, i mocnije po meni, ove felge bi mu sjele extra, al ja nebi isao na 15, vec na 14 jer mi 14 puno bolje izgleda aku su neke pletene i slicno...
 
Haha... Vidis da ljudi znaju da je retro fazon u modi... Ali svako ima svoj ukus, a o tome se ne raspravlja...

Isto tako, 15ke na Mk1 jesu malo previše, pogotovo ako je motor slabašan... Razletiće se sav na njima... 14ke bi bile bolje svakako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top