GLUPO

GLUPO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
danas malo ribao tepihe i dok ne ribam dosadno mi,vidim sad ponovo svi rade u PS pa reko haj da se ponovo okusam i ja,tako cjeli dan malo po malo radio pa evo sta je ispalo,gresaka ima,mora imati:)
btw. imam jos nekih detalja uraditi,al to nek saceka:D

ORG.
volkswagenlupo19991600x.jpg


ps.

glupo82.jpg


HR.
klikni
 
zadnja guma je kockasta na donjem dijelu,ubaci sjenu ispod auta,haubu su trebao za nijansu potmnit,jer kad gledas spoj karambolke i haube vidi se razlika u boji ;)

al oprosteno ti je jer sam i ja danas prao tepihe,znam kako je :lol:
 
BHT Ovisnik
trazio karambolku od r32 ali slika je grozna od njega bila,bas nije čista,pa dobro je i ovako ispalo,za to znam:cool:
 
Član
Covece sto mi se svidja ova boja, dosada U PS nikada nisam uspeo da izvucem ovu nijansu, doduse, e ne koristim program za ove stvari. Bas planiram aBd da farbam svog Polju u ovu nijansu plave boje... Svidja mi se slika, sa laickog stanovista super izgleda, mozda neko od "konkurentnih takmicara" nadje jos koju greskicu.
 
BHT Ovisnik
ima greski,ovaj lijevi vozacev retrovizor sam zaboravio u crno,sad tek vidim,mozda sjene isto tako,al nisam pro:D al evo ovdje se vidi da je losa slika od branika:)

http://img.netcarshow.com/Volkswagen-Golf_R32_2002_1600x1200_wallpaper_01.jpg
 
Član
GLUPO..... a gde su one nalepnice sto daju +10ks ??? Ozbiljno, fino izgleda, samo po meni ovaj bad look mu ne lezi, al to je samo moje misljenje :icon_smile:
 
Super Moderator
cuj GLUPO joj :lol::lol:
dobar fol xD
nego fino je sve
samo nemoj stakla na ovaj nacin tamnit nego uzmi brush i polako ih crnom bojom il kojom vec hoces ;)
 
BHT Ovisnik
ma znam,nego sam se zajebao,kad sam pravio ono da farbam bude bez boje,pogle razliku upozadini,malo se zajebo,i spremao pa ponovo otvarao tako da je bilo kasno,evo kako je to teklo,pa nisam ispravljao.ps.s prve 2 su trebale biti zadnje

http://img32.imageshack.us/gal.php?g=glupo9.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top