Gdje za Novu Godinu,misljenja-prijedlozi-iskustva???!!!

Gdje za Novu Godinu,misljenja-prijedlozi-iskustva???!!!

Putovanja.ba
Administrator
Ma daleko ti je u Pariz autobusom. Isao sam, kad sam se vratio pio lijekove za upalu ramena :)

Bec je ok varijanta jer je blizu lijep grad i drze dosta do praznika i kazu da je atmosfera fantasticna, nemoj ni Budimpestu zaboravit, meni licno prelijep grad.

Ako ti zima i hladnoca ne smeta, definitivno Prag :)

A more? Ja sam prosle godine u Budvi bio, ali ove godine izgleda skromnije ce biti. Split mi je licno drag grad i ja bih jedne godine volio ici na docek.
 
BHT Ovisnik
Tko ima novca sto da ne,al po meni je to previse,ove godine bih ganjao snijeg negdje i planinu,al prosle godien ga ne bi,akko ce biti ove neznam.
Prosle godine sam bio u Splitu,ovaj kupon iskoristio,mogu samo reci perverzija
http://www.kupikupon.ba/deals/RadissonSplit-10-2014
Vrhuski hotel,posluga strasna, cisti bazeni,saune, preobilan obrok, sve u toj cijeni, pa tko zeli Split nema sta drugo traziti,na otorenom isto nije lose,ako ne nađem negdje nesto bolje opet cu
 
Član
Imam ja dosta situacija zasto ovo hocu,mislim razlog svoj neki ;)

Vidjeti cu,bas je lijepo ovako kad se daju savjeti i ugodno pise na forumu a ne neke svadje i vrijedjanja ;)

Hvala svima,ako bude jos sta zanimljivo samo pisite ;)..
 
Član
Novi Pariz je dio grada Pariza izgrađen u modernom stilu gradnje. Na bulevaru Champ-Elysees se nalazi Pariška kapija ili tačnije Slavoluk pobijede

Jasno sad...iako ja to nisam tako zvao, kao što i za to kažem(o) Trijumfalna kapija....autobusom je preko 24 sata u jednom pravcu...za hiljade maraka definitivno se ne bih toliko patio ni u Las Vegas....ali da je lijepo, jest.
 
Član
Jasno sad...iako ja to nisam tako zvao, kao što i za to kažem(o) Trijumfalna kapija....autobusom je preko 24 sata u jednom pravcu...za hiljade maraka definitivno se ne bih toliko patio ni u Las Vegas....ali da je lijepo, jest.

jbg nije ni to uvijek,mada cu dobro razmisliti jos,smijesi mi se i BEc poprilicno a i ovo od Col3-ta sada..vidjeti cu nesto ;)

Mogu RM uzeti 8 i 9J za ovo :D :D
 
Član
Ja bih, lično, radije negdje bliže...jer se radi o pet-šest dana samo. Da je 15 ili 20 pa hajde i nekako.
 
Ma ipak ljudi Nova Godina je poseban dan :D Zato se treba provesti sto bolje i ne zaliti para,pogotovo otici negdje u drugu drzavu,mada nije lose ni kod nas u BiH kad se docekuje na trgu,negdje na otvorenom.Zato Skrabo kad mozes finansijski provedi se :)
 
Član
Imas iz Sarajeva organizovano Madrid avionom 7 dana 950 KM
a za Pariz sam danas covjeku pravio aranzma 6 dana avionom od 29 dec do 04 jan 6 nocenja u hotelu 4* Best westen u centru Pariza
ukupno 2300 KM
al to nije u grupi nego individualno...
 
Član
Imas iz Sarajeva organizovano Madrid avionom 7 dana 950 KM
a za Pariz sam danas covjeku pravio aranzma 6 dana avionom od 29 dec do 04 jan 6 nocenja u hotelu 4* Best westen u centru Pariza
ukupno 2300 KM
al to nije u grupi nego individualno...

Ovo individualno je za jednu osobu cijena 2300KM ?

To je sada bas previse,ovako nesto skormno do 2000KM za dvije osobe moze..

U grupi za pariz je 1100KM po osobi avionom,mada ne znam..skontat cu nesto ;)
 
Član
Ovo individualno je za jednu osobu cijena 2300KM ?

To je sada bas previse,ovako nesto skormno do 2000KM za dvije osobe moze..

U grupi za pariz je 1100KM po osobi avionom,mada ne znam..skontat cu nesto ;)
ukupno za dvoje 2300KM znaci po osobi 1150 KM a koja je to ponuda grupno za 1100 KM da vidim koji je hotel ?
sumnjam da je 4* u centru al et'
 
Top