gdje uzeti sivu kožu (kao u americkih auta) ?

gdje uzeti sivu kožu (kao u americkih auta) ?

Super Moderator
Uzmes crnu kvalitetnu kozu, i na svakom sicu to uradis, tj. das nekom da ti do dobro uradi, vjeruj da neces pogrijesiti ;)

I taj mali dole dio isto presvuces, gdje ti je guzica :D
 
BHT Ovisnik
to mi je isto bilo u planu, ali se mislim dal to da radim,bio bi cirkus, zelim zadrzati kulturu unutra, to je radio volvo u s60 i bilo je fino,al su drugaciji savovi bili:

Volvo-S60-2008-1680x1050-010.jpg


evo kako bi volvo izgledao
bb9tjnw9kwnbhumdw0a.jpg

k076dkipkui95884n5i.jpg

1udwu1olik6v0bg96.jpg


a sve mi je to cirkus za njega :/
 
Super Moderator
Mozda je cak i ljepse sa samo ovim gore dijelom crnim. Meni bas nije cirkus ne izgleda ruzno
 
Član
Kod mene je u BMW-u takva koža, ja isao kod Esmera u Visoko i za 50KM mi zamijenio komad na profilu(u pitanju su M sjedista dupli savovi), ne primjeti se razlika... Imao je dosta nijansi sive tako da 99% ima istu.
Moras nazvat i dogovorit termin
 
BHT Ovisnik
masala:icon_eek: mada je to sa izmjenom, imam ja svog covjeka ovamo,meni samo treba komad, rekao mi je i triza javiti kada stigne, nije mi hića,ali provjerim i tu
 
Član
i meni se cinilo skupo, ali kad sam vidio koji je kvalitet koze i koliki je posao da se uradi na mom sjedistu, shvatio sam da i nije bas. On izvadi sjediste iz auta, rastavi ga skroz,skine komplet kozu sa sjedista ostane samo spuzva, pa odsije taj komad, skroji drugi pa opet zasije, uradi duple savove i vrati to sve opet da se i ne vidi razlika izmedju fabrike i tog rada. Cak se ne vidi da je sjediste rastavljano (problem je rastaviti i skinuti kozu jer se skinu one neke halkice i kad se vracaju trebaju ti opet nove halkice i specijalna klijesta za montazu) vrati sve u mm.
 
BHT Ovisnik
vjerujem ja to,mada se meni zbog komadica da mi on zasije ne isplati dolaziti, to mi moze i moj majstor uraditi, bitno mi je ako on moze prodati taj komad :D
 
Top