Gdje u Tuzli pregledat VW vozilo?

Gdje u Tuzli pregledat VW vozilo?

Član
Pozdrav drustvo,
planiram ovih dana za Tuzlu da nekog Golfa pogledam. Polovnjak ko polovnjak, svaki macak u vreci pa me zanima gdje mogu otici da ga detaljno pregledam plus dijagnostika jer ne zelim poslije da se kajem zbog bilo cega.
NIPEX sam zvao i oni su mi skupi, traze 80KM plu 14KM PDV-a i nekako mi je puno 94KM za takvu vrstu pregleda koja ne traje vise od 15 min.
Ako neko zna neki servis gdje ce isto tako kvalitetno pregledati vozilo a da su pri tome i cjenovno pristupacniji neka ovdje javi gdje se nalaze, ili neka mi se javi PP-om.
LP Tuzlaci :)
 
Član
imaš škodin ovlašteni, cosmos commerce, mislim da je bilo 50ak KM kad sam ja prije 2 god kupovao u tz
 
Član
kod nipexa je prednost samo sto u nekim slučajevima mogu provjerit kad je rađen zadnji servis ( ako je u ovlaštenom rađeno ) i na osnovu toga utvrdit tačnu kilometražu.
a za ovo sve ostalo svaki ti majstor moze pregledat auto, danas svaki majstor ima dijagnostiku i dizalicu
 
Super Moderator
cuj sto je skupo 100KM, zato sto digne na dizalicu vidi malo stanje auta, dole trapove malo razdrma, vidi sta se treba mijenjati sta ne i za to uzme 100KM?? ja znam da za to ne bi nikad dao tolike pare nit cu dati tolike pare nikad. ko hoce nek daje :)
a koliko kosta kod njih da samo po broju sasije provjere servise? a ostalo uradis kod nekog drugog?
 
Član
cuj sto je skupo 100KM, zato sto digne na dizalicu vidi malo stanje auta, dole trapove malo razdrma, vidi sta se treba mijenjati sta ne i za to uzme 100KM?? ja znam da za to ne bi nikad dao tolike pare nit cu dati tolike pare nikad. ko hoce nek daje :)
a koliko kosta kod njih da samo po broju sasije provjere servise? a ostalo uradis kod nekog drugog?

ne znam , znam da su mi ljudi uzimali samo brojeve šasija i provjeravali u nipexu. al sumnjam da je ispod 30 KM
 
Top