Gdje sipati gorivo u SA

Gdje sipati gorivo u SA

Član
Ja sam radio na Hifa-Benz pumpi u Travniku,ali isto gorivo nabavlja cijela Hifa grupacija...mogu garantovati da je gorivo koje dolazi direktno iz Madzarske sasvim regularno,svojim ocima sam vidio nekoliko kontrolnih listova o kvaliteti!Takodjer,nema da se prodaje isti dizel pod euro 4 i 5...odnosno,cim su prestali dovlaciti gorivo iz rafinerije Brod,prestao se i prodavati Euro 4...a i raja je bila skroz nezadovoljna,pa su ga ukinuli....
 
Energopetrol na bembasi.....sipam redovno bezolovni,samo sto svakih 1000 km mjenjam mali filter od benzina,onaj zuti,jer je pun crnih tackica..
 
Član
sipam vec duze vrijeme na Imzit-u, Brkic Petrolu, Ina-i i Braci mujic. sto se tih pumpi tice prezadovoljan. jednom nasuo na terexu i nikad vise. gorivo ne valja nicemu. Na OMV-u kad naspem manje km predjem sa istom kolicinom goriva nego kad negdje drugo naspem.

bezolovni 95 je u pitanju

asmir sa je napisao(la):
Energopetrol na bembasi.....sipam redovno bezolovni,samo sto svakih 1000 km mjenjam mali filter od benzina,onaj zuti,jer je pun crnih tackica..

ne mora biti da ti je to zbog goriva. mozda ti se od rezervoara zastita pocela raspadati i u obliku mulja izlazi kroz crijeva. cesta pojava kod golfova, pogotovo kad se auto drzi dugo na rezervi
 
Član
Ja sam jednom nasuo nafte na OMV-u i nebi me vise ni s'puskom niko natjerao. Daleko im kuca od mene
Pusilo auto na sve strane..Neopisivo bilo majke mi, ja mislio nesto crklo. A neide nikako!! Potrosim tu naftu i naspem na el Tariku kao sto uvijek i sipam i auto se super ponasa, ubrzanje, dim, potrosnja.. ma sve super
 
Član
Ma na Energopetrolu kod Vijecnice redovno sipam 98-cu bezolovni, usput mi kad krenem sa Vratnika,nikad problema, mada sam prije par dana nasuo 20€ na Selexu u Hrasnom katastrofa,doslo mi bilo da se vratim da im ebem sve :icon_mad:
 
Član
I ja sipam na El Tarik Oil-u. Auto mi mirnije radi sa njihovim gorivom...
Prije sam sipao na OMV-u ali sam prestao jer je nakon svakog sipanja auto imao drugaciji zvuk
 
Član
adohera je napisao(la):
Ma na Energopetrolu kod Vijecnice redovno sipam 98-cu bezolovni, usput mi kad krenem sa Vratnika,nikad problema, mada sam prije par dana nasuo 20€ na Selexu u Hrasnom katastrofa,doslo mi bilo da se vratim da im ebem sve :icon_mad:

zar ima 98 ca bezolovni na bembasi - vjecnici
 
Član
OMV je najbolji iz više razloga, prvi i najvažniji je taj da jedino OMV stavlja aditive u gorivo, za bolje očuvanje motora i za bolje performanse, drugo to je međunarodna firma kod koje je kvalitet neupitan, mislim dođite na OMV pumpu i pogledajte kako izgleda sve, pa zar mislite da bi se pored toga zaj*avali sa svojim glavnim biznisom, a na kraju krajeva šta god da vam se desi autu a mislite da je kruivo OMV gorivo, vratite se na pumpu sa računom i ako ste upravu ljudi vam to sve plate (popravak i sve) a to ćete kod drugih dobiti al u k...
 
Sipam na EP kod OHR na Skenderiji dizel euro5 i zadovoljan sam nemam problama,a cuo sam price da je na EP sad kvalitetnije gorivo,koliko vjerovati takvim pricama....:icon_question:
 
Član
jedini aditiv na nasim pumpama je VODA :D

sto se tice sipanja, sipam na hifi i zadovoljan sam, blizu mi je i el tarik, tako da bih i to mogao probat kad ga vec toliko hvalite. znam da se amidza zalio na el tarika, da je bilo vode u 95-ici. mozda se to jednom potrefilo...
 
Član
ja sipam dizel, iskljucivo na OMV-u vec dvije godine... i pravo sam zadovoljan, nikad nikakvih problema nije bilo...
 
Član
niksa je napisao(la):
adohera je napisao(la):
Ma na Energopetrolu kod Vijecnice redovno sipam 98-cu bezolovni, usput mi kad krenem sa Vratnika,nikad problema, mada sam prije par dana nasuo 20€ na Selexu u Hrasnom katastrofa,doslo mi bilo da se vratim da im ebem sve :icon_mad:

zar ima 98 ca bezolovni na bembasi - vjecnici

ima vec par mjeseci;)
 
Top