Gdje polirati auto u Mostaru?

Gdje polirati auto u Mostaru?

Član
Pozdrav.
Zanima me gdje se može kvalitetno polirati auto u Mostaru? (Moze i okolica) I kolika je cijena? Na autu je farba super samo ima par sitnica, tj manji parnica pa sam čuo da se može to poliranjem sredit. Nisu velike parnice.
Hvala.
 
Član
Franki je napisao(la):
Pozdrav.
Zanima me gdje se može kvalitetno polirati auto u Mostaru? (Moze i okolica) I kolika je cijena? Na autu je farba super samo ima par sitnica, tj manji parnica pa sam čuo da se može to poliranjem sredit. Nisu velike parnice.
Hvala.

061 506 644 Mara (Ado) na ulazu u Mostar izmedju benzinske i onog tehnickog pregleda.. Eto otidji dole do njega i vidi kako radi ;)
 
funky je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Pozdrav.
Zanima me gdje se može kvalitetno polirati auto u Mostaru? (Moze i okolica) I kolika je cijena? Na autu je farba super samo ima par sitnica, tj manji parnica pa sam čuo da se može to poliranjem sredit. Nisu velike parnice.
Hvala.

061 506 644 Mara (Ado) na ulazu u Mostar izmedju benzinske i onog tehnickog pregleda.. Eto otidji dole do njega i vidi kako radi ;)

meni je dosad mara poliro sva tri auta i sa svakim autom sam zadovoljan koristi profi paste gruba fina zavrsna plus prije smirgla tj skida sloj masnoce i prljavstine a masina je isto profi
 
Član
funky je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Pozdrav.
Zanima me gdje se može kvalitetno polirati auto u Mostaru? (Moze i okolica) I kolika je cijena? Na autu je farba super samo ima par sitnica, tj manji parnica pa sam čuo da se može to poliranjem sredit. Nisu velike parnice.
Hvala.

061 506 644 Mara (Ado) na ulazu u Mostar izmedju benzinske i onog tehnickog pregleda.. Eto otidji dole do njega i vidi kako radi ;)
Moze li malo preciznije,na oba ulaza u Mostar imaju pumpe i tehnicki pregledi:lol:
I kolika je cijena odprilike,posto predpostavljam da zavisi od auta
 
tehnicki ima samo na ininoj pumpi na omv nema dakle ina pumpa ima wulaknizer i tehnicki pregled izmedju toga dvoje je njegova radnja plava vrata velika a bude tu njegov audi 80 plavi metalic upitaj svak ce ti rec a imas i konatkt broj
 
Član
ris ima takoder i covjek cuda cini...
od kemijskog do poliranja, pa na dalje....
kontakt telefon na pp
 
Top