G-power M6 800KS

G-power M6 800KS

Član
U predobar bembe ne izgleda kao da ima nekih prerada al kad ga izazivas bas ide.p.s u koliko sati je bila ova emisija na rtl2 i dali to jos ima?:cool:
 

MTR

Član
raymo je napisao(la):
U predobar bembe ne izgleda kao da ima nekih prerada al kad ga izazivas bas ide.p.s u koliko sati je bila ova emisija na rtl2 i dali to jos ima?:cool:

ima svake nedelje oko 7
 
prvo porshe je dosao najavljen i show je stegiran.
drgo , jedino na pravcu bmw sa duplo vise konja ima sanse protiv ovakog porshea.
cemu histerija kod nekih sto je bmw brzi?..
porshe je na sasvim drugom nivou , onom kakav bmw nece nikad nazalost bit. cak i sa g power kitom sa 800ks pa i vise.
 
Član
da sve je iscenirano s porschom....
poredjenje je nerealno, no nebitno..bmw gpower je brutalan auto to stoji, i za takvu preradu i 800ks vrijdi ovih para...bar si glavni na autobahnu u germany:)
a voditelj je pravi smeker moram reci tetki da ga gleda :D
 

DLS

Početnik
AnDel je napisao(la):
da sve je iscenirano s porschom....
poredjenje je nerealno, no nebitno..bmw gpower je brutalan auto to stoji, i za takvu preradu i 800ks vrijdi ovih para...bar si glavni na autobahnu u germany:)
a voditelj je pravi smeker moram reci tetki da ga gleda :D

izgeleda da se tebi doima voditelj pa se vadis na tetku???:lol::lol:
 
Član
ja sam gledao emisiju i jednostavno osmijeh sa lice nikako da spadne strahota!!!
najsmijesnije mi kad hodajuci pokaziva koliko metara mu je auto proklizavalo.
Eh sto se tice samog auta po meni i nije neko sportsko auto vise je za kurcenje zamisli ides 130 i gume ti slajdraju jos BOLEST :d
 
Top