Frisko iz Beca - CECA ...

Frisko iz Beca - CECA ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo slika sa preksinosnjeg koncerta u Becu. Bila sam na koncertu, pa da vam stavim koju sliku ako vas interesuje :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma ja, vidim ja nine nema, a ona u Becu, hajd barem ce poklona mozda u nedjelju biti :D
 
Član
Hehehe ma malo otisla preko vikenda i na koncert. A sto se tice poklona, slabo slabo. Preskupi su . A i nisam bas imala nesto previse vremena da hodam i kupujem. Pa drugi put...:)
 
Član
Pa jest skupo, al eto imala sam priliku da odem, pa hajd... A kako pjeva... Iskreno ocekivala sam vise uzivo sto se tice glasa. Meni puno bolje zvuci na CD-u, al eto nije lose. Izgledom eto vidite i sami. Vise plasticna nego prirodna... :)
 

Lav

Član
ako je ovo nekome drago, nakon svega i ako neko pridaje paznju ovoj osobi nemora to raditi na ovakvim portalima i stranicama. ima mjesta gdje ovo mozete komentarisati, ali ovje nebi trebalo.
pozdrav
 
Član
Ja nit je volim nit mi je draga. Al eto kad sam vec bila tu mogu to da podijelim s ljudima koje interesuje. Ako te ne interesuje ne moras ni gledati, pa ni komentarisati. Bez ljutnje.
 
Član
A otpjevala je dosta pjesama. Ma svega, i sa novog albuma i sa onih starijih. Bilo je par pjesama koje nisu njene koje je otpjevala. U sustini fino bilo. Samo iskreno osjecala sam se kao u sred Beograda. :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Neznam jel ili nije, stavio onda ti neku temu koja te zanima, nije problem obrisati ali nismo tu samo zbog auta, mi se tu druzimo i upoznajemo, a teme su razne samo sto gajimo svi simpatije prema autima, imas jednu postavljenu temu i 12 postova i smeta ti ova tema. Ima preko 1000 tema na koje mozes komentar ostavit. Uostalom postavi temu neku nije frka svi cemo se ukljucit u razgovor. Nevolim ni ja Cecu kao lik al sam ovu temu iskoristio da se upitam sa prijateljicom koja je bila odsutna par dana.
 
Član
Ne volim je ni je i to sam vec rekla. Bila sam na koncertu, i eto. Bilo mi je lijepo. Pa sam mislila da to kazem i vama, i da vam prenesem malo utisaka sa koncerta, i naravno rekla sam ako vas interesuje. Znala sam da ce biti negativnih komentara, kao sto sam ih dobila i prije odlaska u Bec. Al eto ja bila, i meni bilo lijepo. :)
 
Član
Meni je pravo drago da si se lijepo provela! Nek' si ti sa nama podjelila iskustvo s Cecinog koncerta...
Kao sto vec rece Fele nije ovo forum na kojem se naglaba o autima nego ono opcenito o svemu...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nevolim ja kad neko ovako pocne, pola tema ode u off topic i svi smo neozbiljni i salimo se. Nema razloga za ovo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top