Ford Sierra 2.0i - Green Sapphire

Ford Sierra 2.0i - Green Sapphire

branik je fin, ali ovi šarafi sa strana nikako nisu kako treba.makar nađi one sa okruglim glavama ili neki manji ovi baš nekako iskaču iz cjelokupnog izgleda.uglavnom sve fino ofarbati i bit će super:);)
 
A ne bih pretjerivo sa felgama,možda col veće,al ove mi se sviđaju,za iza imam distance,trebam samo dulje vijke,i onda je malo spustit i to će biti super.
 
branik je fin, ali ovi šarafi sa strana nikako nisu kako treba.makar nađi one sa okruglim glavama ili neki manji ovi baš nekako iskaču iz cjelokupnog izgleda.uglavnom sve fino ofarbati i bit će super:);)
Hjooj,da,ma puknute su original kopče,tako mi je i na zadnjem,ovo sam privremeno stavio,bode mi oko isto.
mislio sam si stavit ili te sa okruglim glavama ili kopče za haubu,vidio sam to na jednoj trkačoj sierri.
 
Some work in progress :facepalm:




Pošto sam upoznat sa sklonosti hrđanju sierri reko da to rješim prije snijega i soli po cesti.Pobrusio sam rubnjake,pokazalo se da su prilično zdravi al reko preventive radi. Na pod ide bitumen. Usput ću polakirat branike i tako pokoju sitnicu rješit usput.:car6:
 
Evo je gospodo moja,završen i taj dio posla. osim rubnjaka polakirani su i branici,namontirao sam pragove,malo šminke tu,malo tamo,i sad izgleda ovako :)



 
Član
zašto hauba i prednji branik izgledau matirano??? imaš li maglinke, ovaj znak ili skini skroz ili vrati u sredinu. Lijepo izgeda sa bodykitom. Samo još neke 15-16... 17 je ono FULL, tako da bi to bilo mjera ;) imaš li škrge za haubu?
 
zašto hauba i prednji branik izgledau matirano??? imaš li maglinke, ovaj znak ili skini skroz ili vrati u sredinu. Lijepo izgeda sa bodykitom. Samo još neke 15-16... 17 je ono FULL, tako da bi to bilo mjera ;) imaš li škrge za haubu?
Haubi je i cilj da bude mat. Branici su mat jer sam ih ja sam radio i još učim hahaha A u proljeće ide cijela u mat crnu. Maglenke imam,treba ih montirat,al fale blende.
Škrge nemam....još :D Valjda će one naić kroz neko vrijeme kao i ostalo,bilo je jakoo teško za nabavit.
 
Top