Ford Focus

Ford Focus

Legend
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

smajke je napisao(la):
trizex je napisao(la):
joj Smajke sad te i Daki brzi, ja bi se ranio :D

Nek je sa srecom sine, sve mi je bilo jasno kad sam vidio Glavu sinoc da voza ljubicastog :)

Nema se brate :D

Procaprkaj sine kod Cele kakvog turbaka u garazi tam, pa nek ti ubaci... :D
 
Legend
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

trizex je napisao(la):
joj Smajke sad te i Daki brzi, ja bi se ranio :D

Nek je sa srecom sine, sve mi je bilo jasno kad sam vidio Glavu sinoc da voza ljubicastog :)

Dao da mi ofarba Farove u crno :) bice SPORSKI
 
Član
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

daki je napisao(la):
trizex je napisao(la):
joj Smajke sad te i Daki brzi, ja bi se ranio :D

Nek je sa srecom sine, sve mi je bilo jasno kad sam vidio Glavu sinoc da voza ljubicastog :)

Dao da mi ofarba Farove u crno :) bice SPORSKI

Dje's to radit', isfurano :) valjda si primijetio sinoc sta je sad u modi od osvjetljenja :)
 
Legend
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

Jedino sto sam sinoc primjetio je odsjaj tvoje jebene felge :) :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

ovaj mi je novi premocan, posebno unutrasnjost, kad pogledam ove starije focuse unutra i ove sada nove, mislim na oba ova kod tebe,, koja je razlika napravljena,,, bili su uvijek vani dobri, unutra su malo srali,, sada je to bas na nivou
uglavnom neka je sa srecom, ocekujemo jos puno slikica,, sad si pravi gigant,, da ne planiras uskoro autokucu da otvoris
ford rules:icon_biggrin::cool::cool:
 
Legend
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

ArminM je napisao(la):
ovaj mi je novi premocan, posebno unutrasnjost, kad pogledam ove starije focuse unutra i ove sada nove, mislim na oba ova kod tebe,, koja je razlika napravljena,,, bili su uvijek vani dobri, unutra su malo srali,, sada je to bas na nivou
uglavnom neka je sa srecom, ocekujemo jos puno slikica,, sad si pravi gigant,, da ne planiras uskoro autokucu da otvoris
ford rules:icon_biggrin::cool::cool:

Eto obecavam da cu se potrudit da poslikam i clana iz VW porodice ;) da nebude samo Ford Ford Ford :D

:cool: Unutra su ljepi skroz, tu su dosta napredovali, onako bas ljepo djeluje kad se vozi.
 
Član
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

je,slazem se u potpunosti,bas bas su napredovali,unutrasnjost je sada na visokom nivou,bas mi se svidja.napisao sam ja za autokucu onako kako sam napisao,nisam stavio pravi smajli jer sam s moba,a ne moram vozit ford da znam ko upravlja remexom
 
Administrator
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

odlican ford damire;) nek je sa srecom;)

treba li njemu naljepnica no fat chicks:icon_question::lol::lol:


pa i vrijeme je da predstavis tu octaviju:lol:
 
Legend
RE: Jos jedan Ford u Garazi + 1 Folkich

p2008111702.jpg


p200811170201.jpg
 
Top