Ford Fiesta 1.3 duratec

Ford Fiesta 1.3 duratec

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Super izgleda fiestica, preljepa, jos po ovakom vremenu, a mogu mislit na ljeto kad se opere pa uglanca... Mozda da pokusas nabacit tablicu bez okvira ikakvog, bice jos jos ljepse :cool::cool::cool:
 
Član
nisam taj jbg, ali ubrzo i kod mene bude krovni ;)

daki je napisao(la):
Super izgleda fiestica, preljepa, jos po ovakom vremenu, a mogu mislit na ljeto kad se opere pa uglanca... Mozda da pokusas nabacit tablicu bez okvira ikakvog, bice jos jos ljepse :cool::cool::cool:

Pokusam i to naravno ;)

Hvala Daki, ;)
 
Član
Industrijski fen i lagano, samo pazi kad budes lijepio far obavezno KD wurth ljepilo za sajbe ( 15Km kosta ) i dobro ocisi kanale od starog ljepila, jer je jako tesko vratiti far u mjesto gdje treba, pogotovo ovakav ko ovaj, ogroman, a frljavog oblika ;)
 
Dobra Fiestica, uredno , kao što smo i navikli od tebe :cool:

btw. ako nisi stavio foliju na farove, podhitno , mislim da ce leći na ovu boju samo tako :cool:
 
Član
Vec sam zatamnio farove unutra, ali i pokusavao sam i foliju imam je ali je prevelik far za raditi, nema dimenzije za njih :lol:
 
Član
Dobro izgleda, sve kulturno odradjeno :cool:
Dosta i ovaj spojler joj podize izgled da se razlikuje od drugih fiesti u gradu :icon_smile:
 
Član
stefan je napisao(la):
bas finino izgleda. samo joj fale jos vece felgice i to je to ;)

trazim kakve 15inch ali slaba ponuda, i ako ista valjaju na oko ljudi traze po 500-600km sa celavim gumama, tako da sam jos na zimuljama i 14inch ;)



adi187 je napisao(la):
Dobro izgleda, sve kulturno odradjeno :cool:
Dosta i ovaj spojler joj podize izgled da se razlikuje od drugih fiesti u gradu :icon_smile:

Hvala druze ;)

Pa da samo sto je ovaj sto je farbao malo fulio nijansu boje, ali sam zadovoljan kako je cuci :icon_smile:
 
Član
Bas fino auto,samo da je 1.4TDCI :cool:
Imaju u mog kolege dobre felge 4x108 i 4x100 17´:lol: :lol:
Ako pase sa 6guma su 205/40/17 oko 500KM je cijena ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Bas fino auto,samo da je 1.4TDCI :cool:
Imaju u mog kolege dobre felge 4x108 i 4x100 17´:lol: :lol:
Ako pase sa 6guma su 205/40/17 oko 500KM je cijena ;)

Njet :lol: ma kakvi druze, vrh 15-ka, ne ide preko toga nikako ;) ipak je ovo 60KS, a auto svakodnevno koristim, a parkiram na trotoaru svaki dan jer mi je uska cesta, tako da to otpada skroz, tebi hvala naravno ;)
 
Član
Lijep je auto, okretan , dovoljno startan, nebi trebao da ima veliku potrosnju, lijepa boja, dobro ga cuvas i sta jos treba, možda samo smoked LED štopovi, danas sam ih vidio na fiesti i izgledaju prelijepo :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top