FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Član
mali Ninja je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
ko voli horore The ward je odlican, sinoc sam ga pogledao, istreso me horor ;)

Poslusao sam tvoj savjet;)

imam jos jedan horor, kazu dobar, a nisam ga stigao pregledati. I spit on your grave se zove, ako ga prije mene pregledas, javni vrijedi li izdvojiti vrijeme.. :cool:

Gledao, prejak je... ne svidja mi se samo na pocetku sto oni ribu siluju al kasnije im ona sve to vrati:icon_smile:
 
Sporting je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
ko voli horore The ward je odlican, sinoc sam ga pogledao, istreso me horor ;)

Poslusao sam tvoj savjet;)

imam jos jedan horor, kazu dobar, a nisam ga stigao pregledati. I spit on your grave se zove, ako ga prije mene pregledas, javni vrijedi li izdvojiti vrijeme.. :cool:

Gledao, prejak je... ne svidja mi se samo na pocetku sto oni ribu siluju al kasnije im ona sve to vrati:icon_smile:


to mi reci, znaci vrijedi pogledat, sutra pravim kino u kuci :icon_biggrin:
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
ko voli horore The ward je odlican, sinoc sam ga pogledao, istreso me horor ;)

Poslusao sam tvoj savjet;)

imam jos jedan horor, kazu dobar, a nisam ga stigao pregledati. I spit on your grave se zove, ako ga prije mene pregledas, javni vrijedi li izdvojiti vrijeme.. :cool:

Gledao, prejak je... ne svidja mi se samo na pocetku sto oni ribu siluju al kasnije im ona sve to vrati:icon_smile:


to mi reci, znaci vrijedi pogledat, sutra pravim kino u kuci :icon_biggrin:

vrijedi pogledati definitivno:icon_smile:
 
Član
Jako dobri filmovi,preporuke za gledanje:

Contagion-2011.jpg


The-Debt-Poster.jpg
 
Član
In Time , jos jednom preporuka....predobar (nije radi justina :D), pogled na zivot iz drugacijeg, ne tako nerealnog ugla ;)

download torrent : http://www.kat.ph/in-time-2011-r5-line-xvid-absurdity-t6021016.html ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
In Time , jos jednom preporuka....predobar (nije radi justina :D), pogled na zivot iz drugacijeg, ne tako nerealnog ugla ;)

download torrent : http://www.kat.ph/in-time-2011-r5-line-xvid-absurdity-t6021016.html ;)

Potpis! Pregledao ga i zadovoljan! Dobar film!¨ :cool:
 
Top