Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
ma ne moze ni onak ko kod njega u njega nema ovih ureza na braniku ko na stiliu mogao ga je uvuci u branik :icon_rolleyes:

ne znam onaj jap stile lonac da probam ucuci skroz iza branika tamo da bude bil valjalo to :icon_question:
Evo imaju kod nenada ponovo na stanju
 
Član
Prisloniš ga skroz uz branik kako ti odgovara i ožežeš po gasu da auspuh počne da topi branik i sam će sebi urezati rupu.:D

Probaj tako.:D
 
Član
Na stilu odradjen mali servis, i zamijenjene zadnje disk plocice i obje sajle od rucne, na starim je popucao pancir vec je pustao vodu! I senzor radilice sam morao zamijenit prvi puta u 4 godine da je nesto stalo :icon_rolleyes:

Sto se tice tuninga nije nista radjeno, ganjam jos uvijek kakav adekvatan zadnji lonac :icon_rolleyes:
 
Član
Zimski rezim ove godine ce da bude u novom izdanju :D Cekamo da cika puki ispolira rubove :icon_smile:



Lonac nisam jos naso :icon_rolleyes: ne znam bil valjalo da natakarim onaj jap stile ima kod nenada nov 130 KM
 
Član
Samo cu falc polirat ne kompletne, a ne vozim ja to puno zimi ni onak ne vjerujem da ce biti problema :icon_smile:

Lajsne ne vjerujem da cu farbati a farove dok crkne koja xenon sijalica pa kad ih vec budem skidao usput cu ofarbati :icon_smile:
 
Član
Imal ko kakvu ideju koji zadnji lonac ili nastavak bi pasao na stila :icon_question::icon_rolleyes:
Ovaj sto sam kupio nastavak nisam ugradio nesto mi se bas i ne svidja al je opet bolje od ovih drugih koje sam probao, ima na prethodnoj stranici slika :icon_rolleyes:
 
Član
dumpors je napisao(la):
nije on toliko krkanski koliko je nezgodno staviti nastavak kad auto nema izrez na braniku za njega, bar je to moje misljenje

upravo ovo ;) jedino isjeći polukrug i ubacit kakav japstajl manjeg promjera
 
Član
Sjecenje ne dolazi u obzir tek onda ni na sta ne bi licilo :icon_rolleyes: moro bi onda skinuti i ono sto pise stilo jer ne bi vise bilo auto sa stilom :D:lol:
 
Član
sa urezima najbolje izgleda , ali to se ne sjece ono ''bosanski'', nego valja skrojiti sta hoces (npr.imitacija difuzora ili sta vec) i onda uraditi urez u branik i lijepo obraditi da bude ko iz fabrike skladno :cool:

a sto se tice ovih lonaca da se ne sjece branik, ja bi ti preporucio neki sa dva zavrsetka i odmah to da dodje ispod branika, lijepo bi izgledalo, a jap tebi bas nebi najbolje legao mislim...mani se ovih nastavaka to kurcu nevalja :cool:
 
Član
Bez izreza stavi i ja ti se popišam na kola kad ih vidim :D kakva dva završetka :lol: Možel šta decentnije :D

kako god ako ne isječe auspuh će biti dosta bliži podu od ostatka auta što izgleda sranje...
 
Član
Ma najbolje izgleda da osijecem onaj dio cijevi sto se vidi od fabrickog lonca i onda da se nis ne vidi :D clean :D
 
Član
Bilo dosadno pa osvjezio malo ove lajsne nek sljaste jebo mat :D
Dal je bolje il gore hm ne znam ni sam al eto malo promjene , jednostavno dotuzi auto kad je sve isto na njemu duze vrijeme a za ozbiljnij chuning finansije zezaju xD

Brave cu u sivo, ko pita zasto nisam u boju auta farbo i lajsne, ne znam ni ja :icon_rolleyes::icon_confused::D



Zaboravio sam staviti i sliku iz unutrasnjosti stavio sam neke druge ove patosnice bolje se uklapaju u unutrasnost,gumene su sa dodatcima plavog etisona

 
Top