Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AnDel je napisao(la):
cuvaj felge, da se kome ne svide :cool:

to mi je najljepsi dio ovog auta :)
;)

Jasta su jesu bile paprene al mi nije zao sekunde sto sam ih uzeo, jos me trizex
namirio na 20 mm distancere naprijed tako da sam prezadovoljan...

Auto je garazirano valjda ko ne saleti u garazi :)

ArminM je napisao(la):
da imam punta definitivno bi se trudio da ovako izgleda, neko je napisao da je najbolji punto na forumu, definitivno cu se sloziti s tim
svaka cast bogami, odlican je;)

Hvala drug, trudim se da bude sto ljepsi al da je opet neka normala.
 
Član
Da ne otvaram novu temu, mozda bih mogao uzeti Punta Gt sa 1.4 turbo motorom, navodno u ekstra stanju, cijena nije nesto posbeno 1100 1200 km, stranac je naravno, interesuje me samo motor.

Sad dal to odraditi na ovom autu ili ipak zamijeniti auto za nesto bolje,brze jace mladje :)
 
Član
punto je 98 godina 1,4 gt turbo u fulu i nigdje mu nista ne fali,od plasticnih pragova crnih farova i ostalog.fiksna vam je cijena 1200 KM,imao sam nekad i broj telefona ali vise nemam.
drug mi je htio kupiti ali posto nema nikakvog papira nije.
 
Član
neznam cemu razmisljanje, punto ti je extra jos kad bi uvalio taj motor :icon_eek::icon_eek::icon_eek: nije skup ni sekunde, samo ako motor nije ishaban a inace su svi katastrofa, pratim hrvatske fiat forume i tesko je naci punta GT da mu je motor dobar, to pogledas,, odvuces majstoru na pregled da ga detaljno pregleda i to e to.. ;);)

i mozes na te farove pragove konzole picke materne izvuci neke te pare sto i das za njega, tu priliku nemoj propustiti
 
Član
Pa ako auto ne ode, cim dodjem idem pogledam autic :)


s1ck je napisao(la):
ja bas pomislio da je TOP SECRET :lol:

Heheh, nema nista Top Secret, auto stoji vec duze vrijeme da hoce neko uzet uzeo bi dosad, a i ako se proda dok dodjem nema veze :)
 
Član
smajke je napisao(la):
Pa ako auto ne ode, cim dodjem idem pogledam autic :)


s1ck je napisao(la):
ja bas pomislio da je TOP SECRET :lol:

Heheh, nema nista Top Secret, auto stoji vec duze vrijeme da hoce neko uzet uzeo bi dosad, a i ako se proda dok dodjem nema veze :)



pa gdje se moze pogledati, kontakt neki ako moze
 
Član
E to ti neznam reci, jer ni ja nemam kontakta, samo price da je auto negdje kod Banovica, Zavidovica, takoreci u dobrom stanju, bez papira vjerovatno, cijena valjda 1200 km.
Drug htio uzeti ali valjda nema papira pa odusto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top