Fiat Punto 1.9 JTD - Trepte svjetla

Fiat Punto 1.9 JTD - Trepte svjetla

Član
Prije neki dan sam osjetio da mi lagano trepte svjetla, pa na prvi put mislio sam da je do mojih ociju, al sad kao da je vise, i plus crkla mi je sijalica od kratkog svjetla posle toga, sad me zanima sta bi moglo biti, sutra sigurno idem elektricaru, samo me sad zanima ako se nekome desavalo da znam do cega je i jeli neki veliki problem.
 
Član
To ce sigurno majstor uradit, sutra, a ti znaci protpostavljas da je do alternatora, imal nekako drugacije, bez unimjera, da se moze odgonetnut jeli to to.
 
Član
znam vec njegov odgovor, otidji do nekog majstora nek ti skine alternator pa cu ti ga ja sredit, tako mi je i za alnaser na audiju rekao, tako da idem ovaj put do nekog drugog majstora.
 
eMIRnAME je napisao(la):
znam vec njegov odgovor, otidji do nekog majstora nek ti skine alternator pa cu ti ga ja sredit, tako mi je i za alnaser na audiju rekao, tako da idem ovaj put do nekog drugog majstora.

nek prvo utvrdi sta je u pitanju...
a nema on kanal ili dizalicu...
 
Član
ma ima kanal, on je extra majstor, al ima neki svoj princip. Vidjet cu kod onog u Neum naselju, kazu da je dobar elektricar.
 
nema kanal..

odes nek prvo provjeri instalaciju ili sta vec... a mislim da se alternator moze skinut bez kanala ili dizalice
 
Top