Fiat Panda 4x4 vs Range Rover

Fiat Panda 4x4 vs Range Rover

Land Rover nije za off road :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Ponovo u školu, pojedinci.......

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r4trub1DVc0?fs=1&hl=hr_HR&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r4trub1DVc0?fs=1&hl=hr_HR&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4U-yFmnu0sY?fs=1&hl=hr_HR&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4U-yFmnu0sY?fs=1&hl=hr_HR&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
Smesno je pljuvati po land roveru, zna se sta su oni u svetu terenaca. Smesno je i porediti pandu sa jednim , ali ovaj test samo pokazuje da je ova panda dovoljna za sve sto im nije bitna sminka i sto ne idu u neke previse extremne uslove, cak ima i bolji napadni ugao od range-a.
 
Super Moderator
Niko ne kaze da land rover nije za off road.... jesu najbolji to je dokazano al bas bi volio vidjeti ko bi od vas da ima range rover-a otisao na teren s njim... ma dajte ljudi molim vas
evo covjek je dobro rekao jeste smjesno porediti pandu ali pokazuju da i auto koje je puno slabije i jeftinije od rovera ima dosta dobre karakteristike
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
najgore je što se javljaju ovi što vozaju VW...marku koja nikad nije imala lijepo auto...
svaka joj čast za ove pare...jedino mislim da je taj motor preslab za nju, al eto, nema drugog...

Ljepota je relativan pojam svako je drugačije vidi, a svaki fan određene marke vozila na ljepostu gleda kroz tu značku znači nerealno...tako da ova izjava nema baš nekog smisla...Koje je to Fiat lijepo auto napravio??? Ako izuzmemo Alfu i Ferari??? Ja ne mogu ni jedno naći koje će mi oduzeti dah bilo je solidnih ni vw ne pravi posebno lijepa auta omakne im se koje ponekad ali isto tako ne ostavljaju bez daha (naravno ako izuzmemo audi, porše, lambo...) Treba biti do te mjere nerealan i subjektivan i tako nešto reći...ko može reći za novog pola da je ružan auto scirocco i sl. Ovde na forumu imamo diskusije na nivou moj tat je jači od tvog..svako hvali ono što vozi u tom trenutku a kad pređe na drugu marku isto to radi i za nju a ostalo ništa ne valja nije ni blizu nejgovog ružno je kvari se i sl. Ljudi mrze vw do te mjere da i da uzmemo da je ve bolja opcija u tom trenutku uzeće nešto drugo da bi bio drugaćiji makari po lošijem drugačiji!!!
 
Član
dukat je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
najgore je što se javljaju ovi što vozaju VW...marku koja nikad nije imala lijepo auto...
svaka joj čast za ove pare...jedino mislim da je taj motor preslab za nju, al eto, nema drugog...

Ljepota je relativan pojam svako je drugačije vidi, a svaki fan određene marke vozila na ljepostu gleda kroz tu značku znači nerealno...tako da ova izjava nema baš nekog smisla...Koje je to Fiat lijepo auto napravio??? Ako izuzmemo Alfu i Ferari??? Ja ne mogu ni jedno naći koje će mi oduzeti dah bilo je solidnih ni vw ne pravi posebno lijepa auta omakne im se koje ponekad ali isto tako ne ostavljaju bez daha (naravno ako izuzmemo audi, porše, lambo...) Treba biti do te mjere nerealan i subjektivan i tako nešto reći...ko može reći za novog pola da je ružan auto scirocco i sl. Ovde na forumu imamo diskusije na nivou moj tat je jači od tvog..svako hvali ono što vozi u tom trenutku a kad pređe na drugu marku isto to radi i za nju a ostalo ništa ne valja nije ni blizu nejgovog ružno je kvari se i sl. Ljudi mrze vw do te mjere da i da uzmemo da je ve bolja opcija u tom trenutku uzeće nešto drugo da bi bio drugaćiji makari po lošijem drugačiji!!!
:cool::cool::cool:

sto se tice range rovera mozda i najbolji SUV... fiat panda ruzna ko lopov i smijesno je porediti ova dva modela mada eto...
 
Član
allroad je napisao(la):
Niko ne kaze da land rover nije za off road.... jesu najbolji to je dokazano al bas bi volio vidjeti ko bi od vas da ima range rover-a otisao na teren s njim... ma dajte ljudi molim vas
evo covjek je dobro rekao jeste smjesno porediti pandu ali pokazuju da i auto koje je puno slabije i jeftinije od rovera ima dosta dobre karakteristike

Evo ja bi prvi da sam bogatas uzeo sebi jednog discaverija i to crnog(svidja mi se u toj boji :) ) i i uzivao bi da ga vozim po onakvim i slicnim terenima ko sa onog snimka i naravno koristio bi ga za svakodnevnu upotrebu...
 
Super Moderator
vladica85 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Niko ne kaze da land rover nije za off road.... jesu najbolji to je dokazano al bas bi volio vidjeti ko bi od vas da ima range rover-a otisao na teren s njim... ma dajte ljudi molim vas
evo covjek je dobro rekao jeste smjesno porediti pandu ali pokazuju da i auto koje je puno slabije i jeftinije od rovera ima dosta dobre karakteristike

Evo ja bi prvi da sam bogatas uzeo sebi jednog discaverija i to crnog(svidja mi se u toj boji :) ) i i uzivao bi da ga vozim po onakvim i slicnim terenima ko sa onog snimka i naravno koristio bi ga za svakodnevnu upotrebu...

Range Rover i Discovery je velika razlika druze :)
Mogu oni voziti po kakvom hoces terenu za njih nema zime ali koliko ce dugo trajati a da se ne pokvari ?
Recimo Range Rover kad sjednes u njega vidis da je to sve napucano, extra uradjeno i imas osjecaj da ga izvuces na teren sve bi se sjebalo... a zapravo i bi, ne bi on dugo trajao
on zapravo ima velike mogucnosti off-road-a ali nije namjenjen za to
Defender je Land Rover koji je namjenjen za terena ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Niko ne kaze da land rover nije za off road.... jesu najbolji to je dokazano al bas bi volio vidjeti ko bi od vas da ima range rover-a otisao na teren s njim... ma dajte ljudi molim vas
evo covjek je dobro rekao jeste smjesno porediti pandu ali pokazuju da i auto koje je puno slabije i jeftinije od rovera ima dosta dobre karakteristike

Evo ja bi prvi da sam bogatas uzeo sebi jednog discaverija i to crnog(svidja mi se u toj boji :) ) i i uzivao bi da ga vozim po onakvim i slicnim terenima ko sa onog snimka i naravno koristio bi ga za svakodnevnu upotrebu...

Range Rover i Discovery je velika razlika druze :)
Mogu oni voziti po kakvom hoces terenu za njih nema zime ali koliko ce dugo trajati a da se ne pokvari ?
Recimo Range Rover kad sjednes u njega vidis da je to sve napucano, extra uradjeno i imas osjecaj da ga izvuces na teren sve bi se sjebalo... a zapravo i bi, ne bi on dugo trajao
on zapravo ima velike mogucnosti off-road-a ali nije namjenjen za to
Defender je Land Rover koji je namjenjen za terena ;)

reci im Romane,objasni ljudima neke stvari oko offroad-a:D
 
Top