Fiat hgt - Vasa iskustva???

Fiat hgt - Vasa iskustva???

Kao sto se u naslovu kaze ,zamolio bih vas da mi kazete vase misljenje o fiatu hgt,ko je imao to auto,kako se pokazalo,koje su prednosti,koji nedostaci...dakle svaka informacija vezana za to auto je dobro dosla,jer volio bih saznati sto vise prije nego ga uzmem.
 
hamo_pipa je napisao(la):
Punto ? Zvjerka :) U svakom slučaju bolji od Astre "plinjare" :)
Ljubomorne duse,mogu da ga puse:)


duurma je napisao(la):
nedostatak koji ja sigurno znam to jeste servo
Ma znam da je inace servo mana ako se koristi onaj city mod,ali ukoliko je on ugasen,kazu da je ok.Prijatelj vozi stila vec 5 godina,sve ok.
 
Član
Sto se tice City-a,koristim samo dok parkiram, evo vec 3 godina bez problema... da ne ureknem. Inace na tom HGT modelu HITACHI elektronika moze zadavati probleme i hoce srknut dosta goriva. :)
 
Član
u 5god kolko sam imo fiat nikaki problema sa servom,stalno je city bio upaljen,sve ovisi kolko se srece ima sa autom da posluzi,probaj procitat na fiatisti forum,tamo ih ima
 
Član
Ne znam kome treba taj city mod na servu...to mi je uvijek bilo više kao marketinški trik.
 
Kenno je napisao(la):
Ne znam kome treba taj city mod na servu...to mi je uvijek bilo više kao marketinški trik.

ma to je glupost,al eto...Mene iskljucivo zanima njegov motor,da li ima nekih karakteristicnih kvarova,mana i tako to...Samo odrzavanje auta,cijene dijelova,sve ono sto bi ja mogao napisati nekome za opela kojeg vozim.
 
Član
kad crkne ta elektronika od serva 100KM je popravak i rahat si...iskustvo iz prve ruke meni je crkavo :)...al mi je auto stalno na city mod-u
 
haso je napisao(la):
kad crkne ta elektronika od serva 100KM je popravak i rahat si...iskustvo iz prve ruke meni je crkavo :)...al mi je auto stalno na city mod-u

ma pusti volan,lahko cu za to,daj mi reci auto kakvo je opcenito,kvari li se sta drugo osim volana i kakve su cijene dijelova.Do sad sam se malo susretao sa stilom jtd,ali nemam nekog iskustva sa fiatima.
 
Član
ja ga vozim vise od 2 god...nikad vecih kvarova...ide extra, trosi ko veliki ali sam radi toga ugradio sekvent plin i prezadovoljan sam;)
 
Član
ma ako imas za potrosnju idjelove kupuj to ti je ko golf 2 ima ih svugdje mislim na punta hgt;)
 
Član
To ti je kao i sa svakim "sportskim" autom za male pare, vadjena mu je dusa, a odrzavanje slabija strana...Obicno ga kupi neko izivljava se kratko vreme i auto ide dalje. Ja bih ti preporucio da uzmes brava hgt za te pare,ali samo ako nadjes PERFEKTNOG, jel ako krene zajebancija sa njim to ti je skup sport. Auto je druga liga u odnosu na punta, u krivinama je zlo, ide, ima nemoguc zvuk, jedino sto je tesko naci dobrog i mozda ces lakse naci dobrog punta.
 
Top