Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
evo danas dvije godine od kako je bravo kod mene, pa et samo slika tek kupljenog i trenutnog stanja.. prešao 59500km kod mene i još je čitav :D uskoro se radi unutrašnjost pa onda stavim slikice :)

Slika0017.jpg


bravo222.jpg


bravo333-1.jpg
 
Član
malo za promjenu ;)
i meni je bila ružna al sad mi je ok na autu, kad uganjam opet od redizajna bez znaka stavit ću je :)
 
Član
počela sam sa šarafanjem unutrašnjosti, ali s obzirom na slobodno vrijeme to će trajati bar još mjesec dana :D ubacila sam tablu iz brave, još moram dotegnuti sitnice, promijeniti središnji dio kod mjenjača i staviti sivi tepih


before

Slika1801.jpg



na početku se već našao jedan tvrdoglavi šaraf

P1013527.jpg



i onda kad vučeš iz sve snage, izleti ti imbusić iz tvrdoglavog šarafa i opališ glavom u retrovizor, rezultat;

P1013526.jpg


Slika1901.jpg



voila, tabla off

P1013530-1.jpg



i sada izgleda ovako, još uvijek work in progress :)

Slika1902.jpg
 
Član
Erolov karbon, Erolova crna mat folija na središnjem dijelu, Erolov volan.. eh što imam dobrog momka :D
 
prelijepo kolega,sa ovim felgama izgleda kao da ce svakog trenutka skociti,prelijepo stvrano..cudo te role ne nagovara na kakvog "fokushimu"??? :D
 
Pa sta ce meni, ja sam jado sa dva auta, oba van pogona :D

@Suljaga: Nagovaram, al uzalud, voli digice i jbg :icon_biggrin:
 
erol_brcak je napisao(la):
Pa sta ce meni, ja sam jado sa dva auta, oba van pogona :D

@Suljaga: Nagovaram, al uzalud, voli digice i jbg :icon_biggrin:

pa objasni da italijani neznaju za ljubav,kod njih je samo subjektivnost u pitanju,nema emocija...dok kod vasa japanaca emocije planu na 2500 i srcem luduju sve do preko 8000 rpm-a :lol:
 
Član
Prejak enterijer, tabla, centralna konzola sve se extra uklopilo;) Bas si dosta toga uradila na autu od kad je kod tebe, izgleda 5 x bolje:cool: P.S.Jel ovaj volan sto ti je erol dao veci od onog mog, tako deluje?
 
Top