Fiat Bravo - skidanje instrument table (?)

Fiat Bravo - skidanje instrument table (?)

Član
Trebam pomoć oko skidanja/prebacivanja table, stavit ću iz brave u bravo crnu tablu ali problem je što mi ne ide demontaža, skinula sam pretinac, pepeljaru, one male ventilacije sa strana, i došla do središnjeg dijela, odvrnula šarafe gore kod radia i dolje par njih, e sad, nešto još u sredini s obje strane drži taj središnji dio, baš jako (inače bi već otkinula cijeli taj dio) pa me zanima koji k to drži i kako da ga odvrnem.. i također kako da nastavim skidati, ima li nekih skrivenih šarafa oko kmh i ostatka table..?
 
Član
u sredisnjem dijelu imas sarafe ispod prekidaca ventilacije, kod radia kad se izvadi, i na sredini dva skrivnena pod malim plastikama na krajevima onih prekidaca (gdje su prekidaci magleniki i sl.), i vjerovatno ako jos nesto drzi su kopce...probacu naci slike pa postavim :)

ostalo se sve moze lako izvaditi mislim...imas na fiatisti.hr teme u kojima je to objasnjeno slikovito ;)
 
Član
taj dio u sredini me muči, s obje strane nešto čvsto drži, probala sam čupati al ne ide :D onda moram skidati te prekidače maglenki da bi došla do njih? ako ne, kako da dođem do njih? iznutra imaju neka dva zlatna metalna dijela koji su čini mi se spojeni na taj središnji dio i za šasiju, ali se jedva dođe do toga..
imala sam u rukama daavno taj središnji dio skinut, i iznutra sam skidala te tipke maglenki i ostalog pa sam mislila da se to izvana ne može skinuti..
tražila sam na fiatistima ali ništa konkretno..ili nisam dobro potražila :D
 
Član
evo ga maksuz ;)
http://www.fiatboo.co.uk/photogal/guidepics/centerdashpart.pdf

ako sad ne mogne onda to nije posao za zensku ruku zovi cojka :D
 
Član
a daaaj, ne mogu vjerovat, za šta sam se ja danas 3h patila.. :lol:
znači dva šarafa ispod tih duguljastih tipki.. a jesam biser, hvala puno AnDel! :cool:
 
Top