Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
dellas je napisao(la):
Kako se ponasa na 16-kama? Koliko su te izasle u toj zameni od prilike ako nije tajna? :)

ponasa se odlicno, posebno u krivinama, odlicno drzanje, precizan na volanu...
na onim 14kama iznad 120-130 cak u blazim krivinama se osjetno naginjao i bas se cinio nestabilno pri vecim brzinama, tak da uglavnom sam isao ispod 100...a 16'' mislim idealna velicina za bravo ljeti, i za izgled i za performanse sto je meni bitnije...nisam osjetio nikakvu manu u odnosu na 14'':cool:

a za zamjenu dobijes info na pp :icon_biggrin:

btw. kad smo digli temu da ubacim novu sliku :)



Uploaded with ImageShack.us

radovi se nastavljaju sutra ide na veliki servis pa ce biti izvjesce , uskoro nastavak radova na izgledu :)
LP
 
Član
hvala svima, trudim se ;)

danas zamjenjen zupcasti remen i spaneri, tako da su svi servisi obavljeni i sad sam miran auto uredno 100% :cool:


Uploaded with ImageShack.us
sad lagano moze se ulagati u styleing :)
 
Član
evo sinoc bilo nemilih dogadjaja na koncertu, neki 'covjek' (stoka, hajvan kako ga nazvati) kojeg na njegovu srecu nisam vidio, iako je bilo neke pijane djece oko auta kada sam posao kuci al to nisam odmah vidio ...mi udario nogom ili cim vec lijevi blatobran, i nastalo ovo na mjestu gdje se spajaju branik i blatobran :


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
vidi se po liniji blatobrana kako je 'kriva', 'udubljena'...i branik nije u liniji...

kad sam vidio mal falilo da eksplodiram :icon_mad:
i evo kako izgleda nakon mog 'tretmana' sve je ispalo 99%, tak da mi je dusa koliko toliko na mjestu :D
na zadnjem blatobranu je isto neko napravio dvije krace parnice (oko 3 cm) do lima to nisam slikao, ugl pokvarili su mi dozivljaj :cool:




Uploaded with ImageShack.us
sve u liniji s tim da sam stavio polir pastu na mjesto gdje je lak napukao, tu se nije moglo puno uraditi...ostalo je ;)
od ostalih stvari , kupljena je nova brava i zamjenjena ..
evo stara je na prodaju u dobrom stanju s tim da nema kljuca (desna je suvozaceva, znaci ne mora ni da ima kljuc moze se koristit na centralnu ili zatvarati iznutra, kao sto kod mene...ili pak zamjeniti samo srce s onim koje ima kljuc)
zato je cijena SAMO 20 KM, stanje dobro :cool:
evo slike ;)
http://imageshack.us/g/715/photo0008s.jpg/
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

kako ljudi mogu biti takvi to mi nikako nije jasno, tako je i meni neko izbusio gume iz cista mira, prokletnici, treba udarat sve redom:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

najgore i jest to sto ih se ne uhvati, a pretpostavljam neko od te pijane djece, 'frajercica'...bolje sto ga nisam vidio...inace policija niti bi mogao zvati nit koji vrag, neko bi najebo da valja :icon_mad:

od kada je uzeto auto bez packe sad je vec to 'naruseno', sto zbog stoke na parkingu (kad otvaraju vrata, izlaze i sl) , pa do ove druge stoke sto ne zna sta ce od zivota u pm..
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

fuj idiota druze nedaj se i sam sam u tim problemima moja mahala nepodnosi fina auta nazalost al nedaj se
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

ma kontam o tome bas, kod nas se ne isplati bilo sta uraditi na autu...npr. imati dobar lak, ili uloziti u lakiranje kad to ljudima 'smeta' ili ne cijene tudje ni 1%..msm ok se i napiti i sve i ja to radim ali mi ne pada na pamet da napravim neku stetu drugom ili da nesto lupam u pm...nekako najbolje sto gore auto imati za potrebe prevoza i to je to...sad sam vidio da je vjerovatno taj isti zeznuo i elektirni retrovizor posto je bio skroz zakrenut kad sam dosao sinoc, i sad ne radi desno lijevo ,pa i to moram rasklapati i vidjeti koji mu je :icon_evil:;)

no evo koja ljepsa slika da se tema zagrije, malo umjetnickije iako je bed kamera na mobu :cool:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

Ma stoka bem ti galaxis :icon_mad: svaki put kad se ode rizik ocel ti ko sta ukrast ostetit ,udarit te jos dodjes platis im parkin ,ulaz i ostavid dobre pare :icon_rolleyes:

zato ja nisam ni bio na koncertu xD

Al ajd sredit ces ti to tamam kad budes karambolku farbo poberi i tih par sitnica mogu se prelazi uradit da se nis ne primijeti ne more se citav blatobran farbati ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

Znas od cega ti se to tako napravi??
Naslonio si ga na trotoar naprijed i branik je gurnuo blatobran gore.Pogledaj da li ti je branik zavrnut odozdo na svim mjestima, dobro ga utegni da ti se to opet nebi desilo...
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

adi znas i sam kakva stoka sve dolazi dole , nezz vise gdje da se parkiram...al napravice se sve kad s branikom..ako mognu prelazi bice dobro ;)

a djogi nije od toga ja nisam nikad auto naslonio ni na sto i pazim gdje se parkirati, branik mi je malo pomakao jedan s yugom nedavno kako je isao u rikverc kao da me nema iza jos da nisam izasao iz auta sumnjam da bi skontao da vec udario , pijana budala ..al to se da stimati...a blatobran je bukvalno udaren nogom ili cim vec posto su ostali tragovi blata na tom mjestu jos se ja uredno parkirao da niko ne moze stati sa lijeve strane da bi 'izbjegao' nezgode , a eto desi se :cool:;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel 'aktuelnosti'

da malo refreshujem garage :cool:
malo se igralo s PSom, neke moje zamisli prenesene na auto pa da cujem misljenja...posto imam u planu lakiranje felgi skoro...lajsne i steke ostaju crne :)


Uploaded with ImageShack.us
ovdje bi jos isla naprijed ona kuka za vucu u zuto i kociona klijesta u zuto :)
hvala drugu g2-1.6b na pomoci ;)
 
Top