felge ET 35 na golf 5

felge ET 35 na golf 5

Član
Pozz. drustvo. Jel neko od vas stavljao na golfa 5, seat leon 1p, audi a3, felge sa et-om 35
Radi se o tom da je kod ovih auta fabricki et 50 a ja sam nasao felge sa 35 pa me zanima kako to izgleda i jel to uopste moguce tako voziti.
Felge su 18 x 8 J et35
 
Član
moguce je voziti ali izgleda ruzno. nazad ok a napred vire. et 42 8j je plafon napred
 
Član
Na normalnoj visini ili malo spuštenom autu to bi izgledalo katastrofa.
To je jedino probavljivo sa jakim camberom , da je auto u podu i npr. sa gumom 215/35.
To su feluge vjerovatno sa nekog većeg Audija sa uzdužnim motorom, sve sa poprijekim motorom u VW grupi nema toliko mali ET
 
Član
Oko 34mm ce ti izbacit vanjski rub
Oko 4mm je felga vise prema amortizeru
Ovo je poredjenje sa 6.5x16 et50 sto je neki standard na golfu
 
Član
meni je ruzno katastrofa iskreno. najljepše mi je kad je fino u liniji sa blatobranom... golf 5 ti kazem et 42 8j plafon napred, ideala je et 45 a nazad moze i et 35
 
Član
Vidiš da katastrofa izgleda , kao što reko , auto mora biti full stance da bi to izgledalo ok , a onda tu nema priče o autu za svaki dan.
 
Član
koje su felge? auta sa malim etom i velikim j su ok ali mora se ubiti u pod po potrebi blatobrane korigovat i onda je to to. ja koliko se sjecam gti replike koje sam vozio su bile et ok 40 i nekad je znalo zapeti na eibah oprugama cisto da zapne nije sad strugalo a dalko od toga da sam imao problem.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Član
to ti iz iskustva kazem. golf 5 generalno ima zajeban et pa je dosta ograničen izborom felgi
 
Top