Farbanje e39ke

Farbanje e39ke

Član
Planiram da farbam autic pa me zanima koliko bi me to izaslo od prilike? Znaci farbao bih ga cijelog sistemom kljuc u ruke jer nemam vremena ni za sta osim da platim iznos :) Siguran sam da ima lakirera koji mi mogu reci nekakvu okvirnu cijenu :)
 
Član
od 1000-1500KM zavisi koliko ce imati posla oko pripreme tj gitovanja i ostalih zeza. al sigurno ce u tom finansijskom intervalu da traze ako ces istu boju ako ces da mjenjas ici ce jos sigurno mnogo vise
 
Član
Pa za sada imam tako nekakve ponude do 1500 km farbao bih u f430 crvenu a trenutno je kod mene feuerrot :)
 
Član
znaci dodaj jos najmanje 300-500km na cijenu farbanja u istu boju jer ima kamaru posla da priprema oko vrata stokova gepeka itd
 
BHT Ovisnik
U mene je manji karavan, tako racunaj slicno kao u mene, mozda tebi trunku vise,al zavisi od grada gdje su jeftinije ruke, Mostar je inace skuplji. Ja sam platio 1500km da mi ofarba u drugu boju volva, na taj sistem kljuc u ruke, pa sam opet mu ja pomagao i na kraju 2 dana sam sastavaljao pizdarije i nisam zadovoljan, dok da sam platio 200km lakiereru koji mi inace radi pizdarije bio bih siguran. Kad preracunam svoje dnenice i sto sam mu pomogao i zivce i pizdarije izaslo me skoro 2000km, tako nek ti ne bude zao malo vise dati za kog si siguran da ce biti dobar :)
 
Član
Pa za sada imam dogovor za 1500 KM sistemom kljuc u ruke,naravno kad krenu radovi recu majstoru da ne gleda u 100 200 KM da to odradi kako treba :)
 
Top