Farba se ljušti? Lock

Farba se ljušti? Lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja,jaran je uzeo auto prije 3 godine i farba je izgledala kao nova (nanovo ofarban),i nakon 1 godinu prvo sa krova pocela da se skida sad sa haube vrata i blatobrana auto je bilo garazirano,nekad ostane napolju i kad je rosa,kisa voda se podvuce i sve se vise guli sta bi mogao biti uzrok lose farbanje ili nesta drugo.....Unaprjed Hvala ;)
 
RE: Farba se ljušti?

Vjerovatno posao kvazi majstora koji je apcigovao lak do baze pa prespricao auto lakom i sada se taj lak guli..To je posao od par sati sa malo para i malo materijala..Ne gine mu ponovno farbanje.
 
Član
RE: Farba se ljušti?

Bas je ljepo bio ofarban znaci ko iz fabrike .....a mozda i ovo nesta znaci ispod ove farbe sto se ljusti ima i stara farba.......:icon_confused:
 
RE: Farba se ljušti?

Pa ljusti se vjerovatno klar lak, baza ostaje ona je "mat" i ima boju da ti laicki napisem. Koje je auto ? To je sminkanje pred prodaju..Kupis 2-3 dcl baze poflekas mjesta koja su ostecena, prethodno apcigujes cijeli auto, zalijes ga lakom cijelog, i imas NOV auto :D
 
Član
RE: Farba se ljušti?

Kadet suza uzeo ga od nekog dede ide farbanje nema mu druge rekao mu neki covjek 250km hauba krov i gepek da se ofarba u sivu boju posto to je najkriticnije a oko vrata karbon folija i na blatobran pukne naljepnicu neku i bice ko iz fabrike :D
 
RE: Farba se ljušti?

Hahaha, dobar dobar..Ma to ti rade majstori koji sipaju lak u bazu i tako te gluposti :D To su sminkice, kremice :D
 
Član
RE: Farba se ljušti?

250 hauba krov i gepek :icon_eek: mislim da ce ga nakon toga ponovo guliti :icon_question:
 
Član
RE: Farba se ljušti?

minele,rado bi ja da je moj :D

roki hvala

ne znam mozda je malo smjesno al tako sam cuo da macka (sa 4 noge) :D kada se popisa na auto moze da unisti boju pa mozda je i to uzrok :icon_rolleyes:
 
RE: Farba se ljušti?

Ma kakavi, to su gluposti..Moze izmet zivotinja ostetiti lak, ali takva guljenja imaju jedan razlog, a to je najscesce fuseraj..Vjerovatno se guli lak kao trenutno ljepilo kad prospes negdje pa gulis :D
 
Član
RE: Farba se ljušti?

aha hvala roki prijavit ce se i on na forum trebaju mu neke preporuke vjerovatno je to uzrok mislio sam da je ovo za macku :D moze lock ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top