evo malo i mojih slika

evo malo i mojih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
My blood type is VW

Svaka čast prijatelju,veoma dobro odrađeno, kako bih ja rekao "elegantan tuning" bez suvišnih detalja i kiča!!!:)
 
ETO PLINARA JE UGRADJENA, ZA SADA NEMA PROBLEMA, kostalo 700 KM u ASD Viba Tuzla, auto ide fino, i poslije jednog potrosenog rezervoara plina (boca je od 65 l, ali ne moze toliko stati) ispala mi je neka prosjecna potrosnja da sa 10 KM predjem oko 140-150 kilometara
 
Član
mijo_16v je napisao(la):
ETO PLINARA JE UGRADJENA, ZA SADA NEMA PROBLEMA, kostalo 700 KM u ASD Viba Tuzla, auto ide fino, i poslije jednog potrosenog rezervoara plina (boca je od 65 l, ali ne moze toliko stati) ispala mi je neka prosjecna potrosnja da sa 10 KM predjem oko 140-150 kilometara
to je super,vozas stroj za malo para...i nek neko kaze kako plin nije isplativa investicija.....sad te pare sto ti ostaju potrosi na tuning hehehe mada neznam sta bi jos moglo da se stavi na golfa i ovako je ekstra...mozda samo nove gume i alu i to je to.
 
mijo_16v je napisao(la):
ETO PLINARA JE UGRADJENA, ZA SADA NEMA PROBLEMA, kostalo 700 KM u ASD Viba Tuzla, auto ide fino, i poslije jednog potrosenog rezervoara plina (boca je od 65 l, ali ne moze toliko stati) ispala mi je neka prosjecna potrosnja da sa 10 KM predjem oko 140-150 kilometara


wow:icon_eek: dobra ti ta potrosnja:icon_eek:ja toliko mogu preci sa 20 km plina:icon_rolleyes:
 
djavolica je napisao(la):
mijo_16v je napisao(la):
ETO PLINARA JE UGRADJENA, ZA SADA NEMA PROBLEMA, kostalo 700 KM u ASD Viba Tuzla, auto ide fino, i poslije jednog potrosenog rezervoara plina (boca je od 65 l, ali ne moze toliko stati) ispala mi je neka prosjecna potrosnja da sa 10 KM predjem oko 140-150 kilometara


wow:icon_eek: dobra ti ta potrosnja:icon_eek:ja toliko mogu preci sa 20 km plina:icon_rolleyes:

i sam sam se iznenadio oko te potrosnje, a i oni u servisu, i kod njih sam jedini za sada, koji nakon ugradnje nije dolazio na ponovno stimanje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top