evo malo i mojih slika

evo malo i mojih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auto je extra. Uredan i ocuvan nema sta prva liga. Imam jedan prijedlog, skini one maglenke dole i stavi njegove originalne, a znam da se to moze nac, ako ne na otpadu , imaju nove za uzeti.. Mislim da bi bilo ljepse, a kao sto rece Dottore o ukusima se ne raspravlja..
 
Dottore je napisao(la):
uh perverzija :):):)
jedino mi se volan i ručica mjenjača ne sviđaju(stvar ukusa naravno) ali tako je uredan i CLEAN :)
Svaka čast :)
Odakle si ti ?
pozz

iz tuzle sam, evo par dana sam bio na godisnjem malo inostranstvo pa nisam bio ni na forumu
 
maglenke ce doci prozirne, volan i rucica mjenjaca, hm sta ja znam, isto tako i za znakove...


felge odose, vec su zadnje otisle, posto stavljam kocioni sistem sa golfa III vr6, veliki prednji disk je s 5 rupa, tako da sam jucer zadnje zamijenio sad mi je pozadi 5 sarafa felga, a danas cu i prednje raditi, bice slike, i 14'' felga vise ne ide na njega
 

tdi

Član
golf je za cistog cenera, a za maglemke stavi mu od skode fabie maglenke legnu mu ko da su original pozzzzz
 
IGY je napisao(la):
predobar golf, a to za kocnice ti je pametno


odustao od ideje da mjenjam sve, treba mi puno ... ostaju felge i 4 rupe za felge ali ici ce kocione celjusti i diskovi od corrada, sve uzeto samo treba namontirat
 
Član
My blood type is VW

Svaka čast prijatelju,veoma dobro odrađeno, kako bih ja rekao "elegantan tuning" bez suvišnih detalja i kiča!!!:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top