Evo i moja kutijica! Golf mk3 Variant 1.9 TD...

Evo i moja kutijica! Golf mk3 Variant 1.9 TD...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja predstavim svoju limuzinu! Nisam nesto puno radio na njemu zbog toga sto mi je na generalku otislo 1500KM ... otvoren za sve savjete, primjedbe ... ma sve prihvatam, imam nekih zamisli ali jos uvijek nemam para da ih ostvarim ! Juce stavio nove zimske gume tako da sam ALU felge stavio na cekanje sljedeceg proljeca ... eto toliko od mene ! :icon_smile:
 

Prilozi

  • IMG_3524.JPG
    IMG_3524.JPG
    58 KB · Pregleda: 15
  • IMG_3526.JPG
    IMG_3526.JPG
    69,6 KB · Pregleda: 10
  • IMG_3527.JPG
    IMG_3527.JPG
    64,9 KB · Pregleda: 22
  • IMG_3528.JPG
    IMG_3528.JPG
    65,1 KB · Pregleda: 13
  • IMG_3529.JPG
    IMG_3529.JPG
    70,2 KB · Pregleda: 19
Dobar golf ;) lijepa boja, izgleda dobro ocuvan.

Kad mu stavis alu felge bit ce dosta ljepsi:cool:

Prijedlog i savjet: Ako nisu tvornicki ti rubovi plasticni i ako si nedavno stavljao skini ih bit ce dosta ljepsi a i sacuvat ces limariju, da imas dodatne plasticne pragove bilo bi OK:icon_biggrin:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Dobar golf ;) lijepa boja, izgleda dobro ocuvan.

Kad mu stavis alu felge bit ce dosta ljepsi:cool:

Prijedlog i savjet: Ako nisu tvornicki ti rubovi plasticni i ako si nedavno stavljao skini ih bit ce dosta ljepsi a i sacuvat ces limariju, da imas dodatne plasticne pragove bilo bi OK:icon_biggrin:

rubovi su plasticni tvornicki, i skidao sam ih da vidim kako izgleda bez njih, i ne godi mi izgled ipak je karavan u pitanju, a bez plast. rubova ljepse izgleda obicni ...

a felge su u planu, jest da vec imam aluminijske ali ne gode mi 15'' su ...
 
variant je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Dobar golf ;) lijepa boja, izgleda dobro ocuvan.

Kad mu stavis alu felge bit ce dosta ljepsi:cool:

Prijedlog i savjet: Ako nisu tvornicki ti rubovi plasticni i ako si nedavno stavljao skini ih bit ce dosta ljepsi a i sacuvat ces limariju, da imas dodatne plasticne pragove bilo bi OK:icon_biggrin:

rubovi su plasticni tvornicki, i skidao sam ih da vidim kako izgleda bez njih, i ne godi mi izgled ipak je karavan u pitanju, a bez plast. rubova ljepse izgleda obicni ...

a felge su u planu, jest da vec imam aluminijske ali ne gode mi 15'' su ...

Ako si to vec radio uredu je ;) ipak tvoj je auto i ti znas kako je tebi najljepse.
:cool:
A kakve su 15 pa kazes da mu ne stoje :icon_question: stavi sliku ako moze
 
Član
postavit cu sliku kad slikam, juce sam skinuo alu i ljetne gume, a stavio ove celicare i nove zimske gume tako da cu da slikam samo felge ... :icon_smile:
 
Legend
lijep golf , fini su ti planovi , al evo za pocetak GTI ralicu kupi,nije skupa a promijeni ti dosta izgled....i mozda masku bez znaka,.....novo te oboje dodje 100 - 120KM

SpoilerlippeGolf3.jpg


golf%203%20maska.jpg
 
Član
Pare nisu problem bitnoda se ima volja izelja,kao sto enes predlozi za pocetak kreni od dobrih i pametnih a pritom jeftinih sitnica ;)
 
Član
zatamni sva stakla tako nekako nedovrseno...jedno 30% na sva stakla mjera..
plus bez 16ki necu da pricam nista :)
maska, ralica, farovi itd kako bude love lagano samo ;)
dobra trica , imas extra dobru muziku, znaci zasad folije komplet strane, i fele 16 na ljeto...
i dosta mi je ljepsi uzivo no na slikama;)

p.s. ne smetaj mi na putu, kad me vidis iza malo vise desno idi :D
 
Član
AnDel je napisao(la):
zatamni sva stakla tako nekako nedovrseno...jedno 30% na sva stakla mjera..
plus bez 16ki necu da pricam nista :)
maska, ralica, farovi itd kako bude love lagano samo ;)
dobra trica , imas extra dobru muziku, znaci zasad folije komplet strane, i fele 16 na ljeto...
i dosta mi je ljepsi uzivo no na slikama;)

p.s. ne smetaj mi na putu, kad me vidis iza malo vise desno idi :D

planovi mi i jesu takvi znas i sam !! a masku i farove sam bio nasao ali covjek me preduhitrio i uzeo prije mene na dan samo !! ... sve bilo 140KM
a stopke cu morati naruciti iz austrije posto kod nas nigdje nema, sve sam pretrazio!
u planu sam i muziku mijenjati, jace pojacalo i veci woffer a HU ostaje isti !
16ke aBd do sljedece godine ako se skupi kakvih parica viska

P.S. ma daaj znas da usporim svaki put kad naletis na mene, da ti ne zacadi sajba, ipak je kod mene cadjo, a kod tebe benziin ... :lol:

@enesss : ralicu cu da kupim uskoro, rekao sam prijatelju da mi nabavi ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top