ev i mog autica!!! Audi A6

ev i mog autica!!! Audi A6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ev i mog autica!!!

hvala!!!
volio bih da je cuvam jos dugo al otac hoce da je proda!!!
ima ga i ovde u oglasima ako te interesuje!!!
 
RE: ev i mog autica!!!

Ne znam sta mi je draze:icon_smile:autic na slikama ili taj na avataru:icon_smile:sa slika jer je marka koju vozim, sa avatara jer je onaj kojeg jako zelim u buducnosti:icon_biggrin:
 
Član
RE: ev i mog autica!!!

Ja bih definitivno znao sta bih odabrao a to sigurno nije ovaj audi! On nije los, ali meni se ne svidjaju ove limuzine! U svakom slucaju fino ocuvan audi! Koje ce sljedece auto biti!?
 
RE: ev i mog autica!!!

addo je napisao(la):
Ja bih definitivno znao sta bih odabrao a to sigurno nije ovaj audi! On nije los, ali meni se ne svidjaju ove limuzine! U svakom slucaju fino ocuvan audi! Koje ce sljedece auto biti!?

Znam i ja:icon_smile:Oboje mi je drago al kad bi me neko pitao istog trena izbor Supra!:lol:
 
Član
RE: ev i mog autica!!!

djavolica je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ja bih definitivno znao sta bih odabrao a to sigurno nije ovaj audi! On nije los, ali meni se ne svidjaju ove limuzine! U svakom slucaju fino ocuvan audi! Koje ce sljedece auto biti!?

Znam i ja:icon_smile:Oboje mi ej drago al kad bi me neko pitao istog trena Supra:lol:

hha i ja bi isti ovakav M5 e39 samo crvene boje :)
 
Član
RE: ev i mog autica!!!

audi je extra ocuvan stas audi je svaki dobar..al taj 2.5 tdi jel jos quattro onda ubija :)
 
Član
RE: ev i mog autica!!!

addo je napisao(la):
Ja bih definitivno znao sta bih odabrao a to sigurno nije ovaj audi! On nije los, ali meni se ne svidjaju ove limuzine! U svakom slucaju fino ocuvan audi! Koje ce sljedece auto biti!?

sledece auto je najvjerovatnije Passat 5 ili novija verzija Audija 6 ili mozda i A4!!!
 
Član
RE: ev i mog autica!!!

Audi RS je napisao(la):
audi je extra ocuvan stas audi je svaki dobar..al taj 2.5 tdi jel jos quattro onda ubija :)

jest Quattro...imas ga u oglasima posto je na prodaju!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top