Euro Truck (Simulator)

Euro Truck (Simulator)

Član
thxx puno.... sutra ujtru sve gotovo....i da moze li se ubaciiti svoj save file da nastavim sa karijerom il me je ponovov igrat... tamam se malo naigram ovog i julu novi truck simulator 2009 woow...cuo sam da ces moc birat sta ces od opreme u kamion ...
 
Član
moze se i save prebaciti zajedno sa modovima, bas sam i ja save games prebacivao :) samo ih kopiraj negdje na nezavisnu lokaciju pa kasnije opet vrati, tako sam ja :)
 
Član
Ona prva slika dje je onaj sareni toranj tu sam prolazio u rl to je u barceloni :D Da ga vidite u rl na guzicu bi pali xD
 
Član
Imaju jedan propust, kada ukucate citove, ustvari kada budete imali najbrze vozilo. I onaj dio igrice gdje je cesta zatvorena, nekim providnim zidom na kojem su katanci ili nesto sl, e velikom brzinom za zapucajte u to i uspjet ce te proci na drugu stranu
:icon_smile::icon_smile:

valjda nitko prije nijo skonto :icon_confused:
 
Član
sta je pisac htio da kaze :cool: ...naravno da ima zakljucani cesta ..kad vozis krajem neke drzave....tamo npr oko italije...prema moru
 
Član
sila je igrica...

daaaaavno nekad igro, al vidim ove silne modove pa cu opet...

radi li ovaj balkan mod?
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Ona prva slika dje je onaj sareni toranj tu sam prolazio u rl to je u barceloni :D Da ga vidite u rl na guzicu bi pali xD

onaj sto izgleda kao metak .. hahah zgrada kommunalnog :lol::lol:

majkemi
 
Član
e ljudi evo skinuo sam sa interneta ovu igru euro truck simulator al demo igra mi se svidja ali jedino ono kad igram stalno zastajkuje ne igram onako tecno(kako bi reko)nego cijelo vrijeme.neki prijedlog kako to rijesiti i da li ste vi imali problema sa tim???
 
Top