Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
jugisa al tebi dobro idee klasicni si balkanski prevoznik hahahaha jesi vidio gje je meni gotovo nestalo gorivaa
a kada zaposljavate ove vozace gledajte ono u cemu su dobri da im stavite da tako voze ja imam dva vozaca i imali su ono eco driving 2 poena eno sada su na max i i rade ko ludi sada polako treniraju za ostalo samo im slabo ide po 5-6 tura im treba da napreduju nivo
 
Član
Ti dodji pa sipaj kod mene, cena je samo 1.19 :cool: Ih sto sam balkanski prevoznik, pa vozim Reno sa 480ks umesto nekog Volvoa sa 600ks :D Ne moras gledati to sta imaju najvise, bilo sta da im stavis, oni ce da napreduju u tom a meni se najbolje pokazalo da im stavim duge deonice da voze, eksperimentisem sad sa tim opasnim materijama, ali cesce ne nadje posao nego sto nadje mada kad nadje, dosta je dobra zarada... I iz mog iskustva, zene bolje rade nego muskarci, zato imam dve zenske zaposlene kao vozace :lol:

Inace sam 11 nivo u igrici :icon_twisted:
 
Član
ja nema na ponudi ni jednu zemsku :icon_sad: a jeftin ti dizel samo 1,19euro :icon_mad: ma sala za balkanski prevoznik
dal dobijem sta kada mu upgrade duplu osovinu i vecu kabinu jel samo ono beze sminka il ima nesto se odrazi na performanse manje spava i tako nesto
sinoc mi je kamion zavrsio sa 60% stete i samo vergla nece da upali mislim da sam mu i bosch pumpu shebo i onako sam joj bio odvrno sve sarafe :lol::lol:

ja sam do 13 lvl kaze skiled vorker jos jedna tura i lvl 14
kada predjes lvl i dobijes onaj 1 pone da otkljucas nesto sta je najbolje imam lvl 5 za pare lvl 3 opasne materije lvl 2 fragile lvl 3dugo putovanje i u prosjeku najskuplji teret je 8-10kk€ sta da novo otkljucam da se poveca zarada jer nekako mi matematika bolja ako uzmem dva kraca putovanja nego jedno dugo od 5+ sati
i ides li u eng
 
Sema ne valja ti matematika :lol::lol: imas tamo omjer evro/km i po njemu pratis, vidis koji je najvrjedniji teret, ako vec ganjas tu racunicu:lol::lol: Ja uglavnom gledam kuda se vozi, da je zanimljivije, da nema puno auto-puta :icon_smile: Ja sam stigao oko 40+ evra po kilometru, uglavnom dobijam preko 20K, zavisi kako me potrefi :icon_smile:
 
Član
Toliko je dizel i u Poljskoj gde je valjda najeftinije :D Ja sam malo izmenio strategiju sad kad drugi put igram, jer prvi put kad sam igrao ladno nisam skontao da mogu da kupujem te licence za opasne materije... I isao sam odprilike 2 licence za opasne materije jedna za dugacak put... Dok nisam nagurao opasne materije do kraja, onda sam poceo da kupujem to za vredan teret a za dugacke ture mi fali dva jos do vrha... A cene mi se vrte oko 34-37 evro/km i zarada isto tako, 34-37.000 evra, sa par izuzetaka sa oko 40-41.000 evra... Odvezem 2-3 ture i predjem nivo...

Ja gledam jedino da izbegavam Britaniju, idem jedino ako je u tom gradu luka :D Posto mi idu na zivce britanci sa njihovim ogranicenjima brzine i radarima, ladno ima ogranicenje 50 na nekim autoputevima...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sema ne valja ti matematika :lol::lol: imas tamo omjer evro/km i po njemu pratis, vidis koji je najvrjedniji teret, ako vec ganjas tu racunicu:lol::lol: Ja uglavnom gledam kuda se vozi, da je zanimljivije, da nema puno auto-puta :icon_smile: Ja sam stigao oko 40+ evra po kilometru, uglavnom dobijam preko 20K, zavisi kako me potrefi :icon_smile:


jbga nisam pratio taj omjer evro/km ja gledo ono ukupnu cijenu i rijetko kada predje deset milja

hvala
a vozim sve osim eng za jednu rutu sam dobio kazni oko 20k€ plus shebo kamion tamo sve ludjacio voze pogresnom stranom ceste :lol: sve sam ih udaroo
 
Meni mod radi onaj za do 120,napičim ga na 120 i upalim tempomat i uživam :lol: onda me samo jebu kamere i kazne :D Evo stranice gdje imate puno modova,http://www.ets2-mods.com/,ja nisam probavao ništa posebno ali drugar kaže da rade :lol: Jel ima neko mod za preko 120 kmh i jel može to nekako da se izvede uopšte ? Meni omjer u prosjeku nekih 33€/ km ,i više volim voziti kraće rute nego one dugačke .. Sad skupljam za Skaniju al' nikako,vječito napravim neki pičvajz sa kamionom :lol:
 
Član
Skinuo igricu ali ne zelim da pocinjem dok se ne resi pitanje 'aktivacije'. Trazeci neko resenje na netu naleteh na ovo [vidim da se svi patite pa rekoh da podelim sa vama]:

"Vise ih nekucam a princip je sledeci - kad odvezem turu, trazi kod da kucam (desavalo se da u toku voznje pritisnem Esc i ono odmah trazi kod), medjutim ja odmah izadjem,tj. idem na ono crveno dugme, i kad izadjem opet pokrenem igricu i ona proradi! Znaci cim trazi kod,nemojte ici na Aktiviraj, nego napusti igru! Ajd probajte pa javite jel vam tako radi!"

pa pokusajte..mozda zaista funkcionise
 
Član
Da funkcionise tako, ja sam tako igrao... Samo sto je zamarajuce tako da morate svaki put kad hocete da sacuvate da izadjete pa da udjete ponovo... Zato sam je reinstalirao i samo po pokretanju igrice, nisam dozvolio da se igrica nakaci na net automatski za nove verzije i nisam palio radio i evo sad cu uskoro preci 14 nivo i nemam problema sa time ;)
 
@shommy_kg vidim koristis windows7 kao i ja evo igram vec od kako je igra izasla i ubacio sam aktivacijski kod i ide igra bez problema jedino kad sam istaliro Win7 zabranio sam mu da update nikako ne radi i evo vec sam na 22lvl-u bez ikakve muke i zezancija a i da napomenem da koristim i ESET kao antivirus mozda je kod vas neki drugi pa vas zato zeza pozzz ;)
 
Član
Dali se i kod vas u kokpit kameri slabo gotovo nikako ne cuje rad kamiona. provjerio sam u setingu i zvuk je na max. e da,da jos dodam da radio i sirenu odlicno cujem al kamion ne bas.
 
amcibald je napisao(la):
Dali se i kod vas u kokpit kameri slabo gotovo nikako ne cuje rad kamiona. provjerio sam u setingu i zvuk je na max. e da,da jos dodam da radio i sirenu odlicno cujem al kamion ne bas.

Fabricka greska ;) Tako je kod svih :icon_smile:
 
Top